Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Otelin ortasında korkunç cinayet! Otel sahibi kurşun yağdırdı

İstanbul Şile'de iddiaya göre aralarında daha önceden husumet bulunan otel sahibi ile başka bir otelin işletmecisi bir araya geldi.

  • Reklam
Otelin ortasında korkunç cinayet! Otel sahibi kurşun yağdırdı
26 Ağustos 2021 - 07:54
Reklam
Şile'de meydana gelen olayla ilgili iddiaya göre, otel sahibi Fadul Pehlivan aralarında husumet bulunan Onur Abdullah İnak'ın işletmeciliğini yaptığı otele geldi. Burada buluşan ve ortak bir arkadaşlarının da bulunduğu masada konuşmaya başlayan ikili arasında tartışma çıktı.

Tartışmanın büyümesi üzerine Fadul Pehlivan, belinden çıkardığı silahla Onur Abdullah İnak'ın önce kafasına, sonra vücuduna peş peşe ateş etti. İnak, olay yerinde hayatını kaybederken şüpheli arkadaşıyla otelden ayrıldı.


Kaçan şüpheli otel sahibi Fadul Pehlivan'ı yakalamak için çalışma başlatan Jandarma Suç Araştırma Timi (Jasat) ekipleri şüphelinin Şile'den çıkmasını engellemek için çevreyi kontrol altına alırken drone yardımıyla yapılan aramaların ardından yaklaşık 16 saat sonra Fadul Pehlivan sazlık alanda saklandığı yerde yakalayarak gözaltına alındı.


Fadul Pehlivan'ın yapılan sorgusunda, hayatını kaybeden Onur Abdullah İnak'ın 5 yıl önce kendisine kül tablası fırlatarak sağ gözünü kaybetmesine neden olduğunu ve aralarında husumet bulunduğunu söylediği öğrenilirken güvenlik kameralrı tarafından saniye saniye kayıt edilen cinayetin zanlısı tutuklanarak Maltepe cezaevine gönderildi. 


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum