Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Otelin sahibi ve müdürüne fuhuşa teşvik, aracılık ve zorlama suçundan işlem!

Yapılan ihbar üzerine İl Emniyet Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri tarafından bir otele operasyon düzenlendi.

  • Reklam
Otelin sahibi ve müdürüne fuhuşa teşvik, aracılık ve zorlama suçundan işlem!
22 Mart 2022 - 17:04
Reklam
Edinilen bilgiye göre yapılan ihbar üzerine Trabzon İl Emniyet Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri tarafından fuhuşla mücadele çalışmaları kapsamında İskenderpaşa Mahallesi'nde faaliyet gösteren bir otele operasyon düzenlendi.

Yapılan ihbar sonucunda yapılan takip sonrasında otelde sadece kadınların konakladığı, işletme sahibi ile müdürünün fuhuş amaçlı müşteri temin ettiği ve kadınları müşterilerle buluşturmak için farklı otellere götürdüklerinin tespit edilmesi üzerine otele Ahlak Büro Amirliği ekipleri tarafından operasyon gerçekleştirildi.


Gerçekleştirilen operasyonda otelde konaklayan Özbekistan uyruklu 38 yaşındaki N.R., 38 yaşındaki Z.Z., 32 yaşındaki L.Z. ve 40 yaşındaki G.E., 42 yaşındaki Kırgızistan uyruklu B.O. ve 41 yaşındaki A.T. ile Türkmenistan uyruklu 39 yaşındaki A.B. gözaltına alınırken yapılan aramalarda A.B. isimli kadının üzerinden bir miktar uyuşturucu madde ele geçirildi.


Otelin ruhsat sahibi olduğu tespit edilen 57 yaşındaki H.B. ile işletme müdürü 52 yaşındaki O.H. hakkında fuhuşa teşvik ve aracılık veya zorlama suçundan işlem yapılırken yabancı uyruklu kadınlar Zührevi Hastalıklar ve Fuhuşla Mücadele Komisyonu'na gönderildi. Kadınların işlemlerinin ardından sınır dışı edilmek üzere İl Göç İdaresi Müdürlüğü'ne teslim edileceği bildirildi.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum