Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Sahibi tarafından uyuşturucu imalathanesine çevrilen otele baskın!

Jandarma ekipleri uyuşturucu madde imalatı ve satışı yapılan bir otele baskın düzenledi.

  • Reklam
Sahibi tarafından uyuşturucu imalathanesine çevrilen otele baskın!
01 Şubat 2022 - 19:29
Reklam
Türkiy'nin önemli turizm destinasyonlarından Marmaris'te İlçe jandarma Komutanlığı'na bağlı Bozburun Jandarma Karakolu ekipleri uzun süredir teknik ve fiziki takip altında tuttukları bir otele baskın yaptı.

Otele yapılan baskında 1 adet hassas terazi, plastik saksıda 8 kök kenevir ve bunları yetiştirmekte kullanılan aydınlatma, havalandırma ve ısıtma sistemi, 40 gram kenevir tohumu, karışık esrar maddesi, 25 gram metamfetamin, çok sayıda uyuşturucu madde kullanımını yapılan malzeme ile kurusıkı tabanca ve ile 9 mm tabanca fişekleri ele geçirildi.


Operasyon düzenledikleri apart otelde yakaladıkları işyeri sahibi 41 yaşındaki E.M.D., otel çalışanı ve 16 farklı suçtan kaydı bulunan 34 yaşındaki V.Ö. ile birlikte uyuşturucu madde kullanmak ve ticaretini yaptıkları değerlendirilen 64 yaşındaki C.E., 61 yaşındaki A.E. ve 33 yaşındaki S.İ. isimli şahıslar olmak üzere 5 kişiyi yakalayarak gözaltına alan Jandarma ekipleri karakolda sorguları tamamlanan şüpheli şahısları sağlık kontrollerinin ardından, uyuşturucu madde imal ve ticareti, uyuşturucu madde kullanmak için yer temini, uyuşturucu madde kullanmak ve bulundurmak suçlarından adliyeye sevk ederken adliyedeki sorguları biten C.E., A.E., S.İ. tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı, tutuklu yargılanmak üzere hakim karşısına çıkarılan ve 16 farklı suçtan kaydı bulunan otel çalışanı V.Ö. denetimli olarak serbest kaldı.


Sahibi olduğu apart oteli imalathaneye çeviren E.M.D. ise tutuklu yargılanmak üzere cezaevine sevk edildi.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum