Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Parası ödenmeyen otel çalışanı intihar etmek için personel lojmanının çatısına çıktı

Turizmin başkenti Antalya'nın Manavgat ilçesinde çalıştığı otel tarafından işine son verildiğini ve parasını alamadığını iddia eden genç personel lojmanının çatısına çıktı.

  • Reklam
Parası ödenmeyen otel çalışanı intihar etmek için personel lojmanının çatısına çıktı
25 Haziran 2022 - 11:36
Reklam
Antalya'nın Manavgat ilçesi Çolaklı Mahallesi Süral Caddesi üzerinde bulunan bir otel lojmanının çatısına çıkan ve otel personeli olduğu bildirilen A.K. isimli genç, yaklaşık 4 saat boyunca hareketli dakikaların yaşanmasına neden oldu.

Bir gencin çatıya çıktığı ve tüm çabalara rağmen inmemekte ısrar ettiği bilgisi üzerine olay yerine Çolaklı Jandarma Karakolu, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edilirken çalıştığı otelde işine son verildiği belirlenen gencin düşme ihtimali olan bölgeye itfaiye ekipleri tarafından şişme çadır kuruldu ve sağlık ekipleri de herhangi bir olumsuz duruma karşı hazır bekledi. Çatıda uzun süre sabit kalan ve çatıya çıkan pencereyi kapattığı için yanına kimsenin çıkmasına izin vermeyen genç, önce elindeki su şişesini, ardından cep telefonunun bataryasını ve telefonu, son olarak da üzerindeki kıyafeti çıkarıp aşağıya attı. 4 saatlik çabanın ardından A.K.'nin çocukluk arkadaşı olduğu bildirilen bir genç, A.K.'yi aşağıya inmesi konusunda ikna ederken aşağıya inen A.K. jandarma aracına bindirilmesi sırasında da hakaretlerini ve tehditlerini sürdürdü.

Çolaklı Jandarma Karakolu'na götürülen A.K., işten çıkarılmasına rağmen parasının ödenmediğini, bu durumu protesto etmek amacıyla çatıya çıktığını dile getirirken otel yetkilileri ise A.K.'nin alacağı parasının pazartesi günü mesai başlamasıyla birlikte ödeneceğini belirttiler.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum