• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Radisson Hotel Group 250'den fazla otel anlaşması ile büyümesini sürdürüyor

Dünyanın lider otel gruplarından Radisson Hotel Group, 2021’de EMEA bölgesinde 50’den fazla otel anlaşması ve 30’a yakın açılışa ulaşarak EMEA portföyü genelinde önemli genişleme hamleleriyle başarılı bir üçüncü çeyrek geçirdi.

  • Reklam
Radisson Hotel Group 250'den fazla otel anlaşması ile büyümesini sürdürüyor
05 Kasım 2021 - 16:38
Reklam
Reklam
Beş yıllık iddialı büyüme ve dönüşüm planını uygulamaya devam eden Radisson Hotel Group’un güçlü stratejik büyüme ve dönüşüm planı, zor bir dönemin ardından şirketin hızlı bir şekilde toparlanmasını sağlarken koronavirüs salgının başlangıcından bu yana Radisson Hotel Group, sadece Çin’de kesinleşen 100 otel anlaşması da dahil olmak üzere dünya çapında 250’den fazla otel anlaşması yaparak önemli büyüme kaydetti.

Girişimlerinin konuklarını ve yatırım ortaklarını da çok yakından ilgilendirdiğini ve çalışanları ile birlikte markalarına duydukları güveni kaybetmeyen işletme sahiplerine minnettar olduklarını kaydeden Global İş Geliştirme Başkanı Elie Younes seyahat sektöründe yavaş yavaş bir toparlanma sürecine girilen bugünlerde, konuklarına daha fazla seçenek sunmaya ve işletme sahiplerine daha fazla fırsat yaratmaya devam etmeye kararlı olduklarını söyledi.


İşletme sahiplerinin, iş ortaklarının ve konukların tercih ettiği marka olma taahhüdünü sürdüren, 2021’nin başından bu yana EMEA’da 50’den fazla otel anlaşmasına imza atan Radisson Hotel Group, yeni tesislerle portföyündeki yeşil otel sayısını da artırıyor.  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum