• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Rus turizm pazarında 2021 hedefi 1 fazla turist!

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş Rusya'nın başkenti Moskova'da gerçekleşen MITT Moskova Turizm Fuarı sonrasında açıklamalarda bulundu.

  • Reklam
Rus turizm pazarında 2021 hedefi 1 fazla turist!
20 Mart 2021 - 16:06
Reklam
Reklam
Reklam
Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) salgın başladığından bu yana gerçekleşen ilk fiziki fuar özelliği taşıyan MITT Moskova Turizm Fuarı'nda stant açarak Manavgat-Side turizm destinasyonunu tanıttı.

MATSO olarak Manavgat-Side destinasyonunu tanıtmak amacıyla 12-14 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek Ukrayna UITT Kiev 2021 Turizm Fuarı'na fiziki olarak katılacaklarını kaydeden Başkan Boztaş, bu fuarın da güzel geçmesini beklediklerini kaydetti.


Koronavirüs salgınına rağmen MITT Moskova Turizm Fuarı'na fiziki olarak katıldıklarını belirterek, hedeflerinin 2021 turizm sezonunda Türkiye'ye bir fazla turist getirmek olduğunu söyleyen MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş şunları kaydetti:


''MITT Moskova Turizm Fuarı'nda Rusların Side-Manavgat destinasyonuna yönelik tanıtım standına yoğun ilgi göstermesinden mutlu olduk. Fuarda standımıza ve bölgemize yoğun bir ilgi vardı. Arkadaşlarımız ülkede faaliyette olan seyahat acentalarıyla görüşmeler yaptılar. Ben 2021 yılında Moskova'dan ciddi bir turist akınına uğrayacağız diye düşünüyorum.''


Mayıs ayında İngiltere, Haziran ayında da Avrupa pazarlarının açılarak 2021 sezonunun 2020 yılına göre daha iyi bir şekilde geçirileceğini umut ettiklerini belirten MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş Türkiye'nin güvenli turizm sertifikası uygulaması ve turizmde çalışan personellerin aşılanmış olmasının önemli bir etken olacağını keydetti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum