Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Rusya Parlamentosu'ndan Türkiye uçuşları ile ilgili açıklama!

Rusya Parlamentosu alt kanadı Duma Fiziksel Kültür, Spor, Turizm ve Gençlik İşleri Komisyonu Başkan Yardımcısı Sergey Krivonosov açıklamalarda bulundu.

  • Reklam
Rusya Parlamentosu'ndan Türkiye uçuşları ile ilgili açıklama!
15 Mayıs 2021 - 21:44
Reklam
Rusya Parlamentosu alt kanadı Duma Fiziksel Kültür, Spor, Turizm ve Gençlik İşleri Komisyonu Başkan Yardımcısı Sergey Krivonosov Türkiye'nin turizmde ana pazarı olan Rusya'nın Türkiye'ye yönelik getirdiği seyahat kısıtlamasına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Rus vatandaşlarını ülke içerisinde tatil yapmaya davet eden Rusya parlamentosundan Milletvekili Krivonosov'un açıklamasına göre Türkiye'ye yönelik seyahat kısıtlaması 1 Haziran’dan sonra da bir süre daha uzatılabilir.


Türkiye ile uçak seferlerinin 1 Haziran'dan sonra da açılmaması yönünde henüz resmi bir açıklama yapılmadığını belirten Rus Milletvekili yaptığı açıklamada şunları söyledi:


''Durum koronavirüs salgını ile ilgili. Yüksek turizm sezonunda Türkiye ile uçuşların tekrar açılacağı olasılığını pek düşünmüyorum çünkü insan kalabalığı nedeniyle tehlikeli olacak. Rusya bir karar aldı  ve uçuşları askıya aldı. Fakat diğer ülkeler böyle bir karar almadı, bu nedenle artan bir tehlike var.''


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum