Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Sağlık Bakanlığı'ndan seyahat edeceklere uyarı!

Sağlık Bakanlığı tarafından şehirlerarası yolculuklarda dikkat edilmesi gereken koronavirüs önlemleri ile ilgili paylaşımda bulunuldu.

Reklam
Sağlık Bakanlığı'ndan seyahat edeceklere uyarı!
16 Temmuz 2021 - 22:35
Reklam
Sağlık Bakanlığı, şehirlerarası toplu taşıma araçlarında koronavirüsten korunmak için dikkat edilmesi gerekenlerin yer aldığı bir video hazırladı.

Otobüs, tren, uçak gibi toplu taşıma araçlarında Covid-19'a karşı yapılması gerekenlerin yer aldığı videoyu Twitter hesabından paylaşan Sağlık Bakanlığı, araca binerken ve araçtan inerken en az 2 metrelik sosyal mesafe kuralına uyulması gerektiğini, yolculuk süresince maskenin çıkarılmaması uyarısında bulundu.

Sağlık Bakanlığı tarafından paylaşılan videoda araçlarda mümkün olduğunca az yere dokunulması gerektiği ifade edilerek şu uyarılarda bulunuldu:

''Yanınızda alkol içerikli el antiseptiği bulundurun. Ellerinizi yıkayamadığınız durumlarda bu el antiseptiğini kullanın. Yolculuğunuz 2 saatten kısa sürecekse su hariç hiçbir şey yiyip içmeyin. Müzik ve televizyon yayını olan araçlarda kendinize ait kulaklık kullanın.''Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum