Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Sheraton İstanbul Levent Otel'in genel müdürü oldu

İstanbul’un iş ve yaşam merkezi Levent’te konumlanan ve Marriott International Türkiye bünyesinde yer alan Sheraton İstanbul Levent Otel'in genel müdür pozisyonuna atama yapıldı.

  • Reklam
Sheraton İstanbul Levent Otel'in genel müdürü oldu
14 Ocak 2022 - 19:55
Reklam
Marriott International Türkiye bünyesinde yer alan, 2021 yılı Mayıs ayında kapılarını açan 248 odalı Sheraton İstanbul Levent Otel'in genel müdür pozisyonuna Türkiye’de ve yurt dışında 20 yılı aşan otelcilik tecrübesi bulunan Samantha Gözde Eşit atandı.

Anadolu Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezunu olduktan sonra otelcilik kariyerine adım atan, farklı otellerde çeşitli departmanlarda tecrübe edinerek 2004 yılında Fairmont Chicago, Millenium Park’ta Ön Büro Şefliği görevini üstlenen Samantha Gözde Eşit bu pozisyonda 7 yıl çeşitli başarılara imza attıktan sonra yine aynı otelde Ön Büro Direktörlüğü görevine atandı.


2011 yılında JW Marriott Ankara Oteli’ne transfer olarak Marriott International bünyesine katılan Samantha Gözde Eşit bu otelde de Ön Büro Direktörü olarak görev yaptıktan sonra 2012 yılında Odalar Direktörlüğü görevine terfi etti. Ön büro ve odalar alanlarında deneyim sahibi başarılı yönetici bu sene başından itibaren Sheraton Istanbul Levent Otel'in genel müdürlük görevine atandı.


  • Reklam
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum