Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Sigortası yatırılmayan garson ustabaşını rehin aldı, dehşet saçtı!

Turizmin başkenti Antalya'nın Manavgat ilçesinde Bahçelievler Mahallesi Sorgun Bulvarı üzerinde bulunan bir restoranda korkunç bir olay yaşandı.

  • Reklam
Sigortası yatırılmayan garson ustabaşını rehin aldı, dehşet saçtı!
19 Eylül 2021 - 15:31
Reklam
Turizmin başkenti Antalya'nın Manavgat ilçesinde Bahçelievler Mahallesi Sorgun Bulvarı üzerinde bulunan bir restoranda garson olarak çalışan Kamil Tarık A., mutfak bölümünde ustabaşı Lütfü Salman'ı boğazına dayadığı iki bıçakla rehin aldı.

İşyeri sahibinin sigortasını yapmadığını iddia eden, ustabaşının hiçbir suçu olmadığını, sigortasının yapılmaması nedeniyle böyle bir şeye kalkıştığını söyleyen Kamil Tarık A.'yı olay yerine gelen polisler yaklaşık 1 saat boyunca ustabaşıyı bırakması için ikna etmeye çalışsa da başarılı olamadı. İşyerinden çıkarak ustabaşının boğazında bıçak dayalı şekilde Sorgun Bulvarı’ndan çevreyolunu geçen şahıs, D-400 karayolu kenarında bulunan alışveriş merkezinin kapısına gelerek olaya burada devam etti.


İkna çabaları sonuç vermeyince olay yerine Antalya'dan Özel Harekat polisleri çağrılırken Özel Harekat polisleri çevrede gerekli önlemleri alarak Kamil Tarık A.’yı ikna ekmeye çalışsa da sonuç alamadılar. Yaklaşık 4 saat devam eden rehine olayı sırasında Kamil Tarık A.’nın zaman zaman su istediği, suyu kendisi içtikten sonra ustabaşıya da içirdiği, sigara yakıp yine ustabaşıya içirdiği gözlendi. 4 saatin sonunda Kamil Tarık A.’nın bir anlık dalgınlığından yararlanan ustabaşı Lütfü Salman her şeyi göze alıp yanından uzaklaşırken, polisler aynı anda Kamil Tarık A.’nın üzerine atlayarak etkisiz hale getirdi.


Boğazında kesikler oluşan üzerindeki kıyafet tamamen kan olan, 112 sağlık ekibi tarafından ambulansa alınan ustabaşı ambulansta yapılan ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırılırken polisler tarafından etkisiz hale getirilerek kelepçele takılan Kamil Tarık A. gözaltına alındı.
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum