• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

THY Mayıs ayı yeni uçuş rotalarını açıkladı

Türk Hava Yolları (THY) Mayıs ayına ait güncel uçuş planını açıkladı.

  • Reklam
THY Mayıs ayı yeni uçuş rotalarını açıkladı
01 Mayıs 2021 - 23:42
Reklam
İstanbul Havalimanı'ndan geçen yıl 44 iç hat 165 dış hat noktasına yaptığı seferler ile Avrupa'da en çok uçan havayolu olan THY, Mayıs ayında da birçok yeni noktayı uçuş listesine ekledi.

THY tarafından açıklanan Mayıs ayına ait uçuş planına göre ilk olarak 2 Mayıs'tan itibaren Kanada'da Toronto ve Montreal'in ardından üçüncü uçuş noktası olan Vancouver seferlerine başlanacak. Vancouver seferleri haftada üç gün yapılacak.


THY'nin ABD'de New York John F. Kennedy Uluslararası Havalimanı'na yaptığı seferlerden sonra bu şehirdeki ikinci büyük havalimanı olan New Jersey'deki Newark Liberty Uluslararası Havalimanı'na seferler ise 21 Mayıs'tan itibaren haftanın her günü gerçekleştirilecek


THY tarafından 8 Mayıs'tan itibaren İstanbul Havalimanı'ndan haftada bir gün gerçekleştirilmesi planlanan Kazakistan'ın Türkistan şehrine seferler ise 8 Haziran'dan itibaren haftada iki frekansa çıkacak. Bununla birlikte THY yine Özbekistan'ın Fergana ve Ürgenç, şehirlerine Mayıs ayından itibaren seferlere başlamayı planlarken ara verilen Azerbaycan Gence seferlerinin ise Mayıs ayında haftada 2 uçuş olarak gerçekleştirilmesi planlanıyor


THY tarafından Nisan ayında haftada 2 uçuş olarak yeniden başlatılan Seyşeller seferleri ile haftada 5 uçuş yaptığı Maldivler seferlerine Mayıs ayı boyunca devam edileceği açıklandı.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum