Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Turist grubuna İstanbul'da gece kulübü tuzağı!

İstanbul Aksaray'da Avustralyalı turist grubu bir eğlence mekanına zorla sokuldu.

  • Reklam
Turist grubuna İstanbul'da gece kulübü tuzağı!
08 Haziran 2022 - 02:02
Reklam
İstanbul Aksaray'da yaşanan olayla ilgili olarak edinilen bilgiye göre Avustralya’dan Türkiye’ye gelen Daniel M. ve arkadaşları bir mekanın önünden geçerken mekan sahipleri tarafından içeriye girmeye zorla ikna edildi.

Dolandırılacaklarından habersiz içeri girip oturan ve etrafları bir anda kadınlarla sarılan Avustralyalı turistlere meyve suyu söyleyen kadınlar kendilerine ise alkollü içecek söylemesi üzerine bu durumdan rahatsız olan ve hesabı ödeyip kalkmak isteyen turistler 20 bin 200 liralık fatura karşısında neye uğradığını şaşırdı. Meyve suyunun 200 TL, alkollü içeceğin 20 bin TL olduğu o eğlence mekanında sadece içtiği meyve suyunun parasını ödeyip çıkmak isteyen Daniel ve arkadaşları hesabı ödemeye zorlanırken mekan sahibi İbrahim E. tarafından tehdit edildiler.

Tün bu anlar mekanın güvenlik kameraları tarafından dakika dakika kaydedilirken bununla da kalmayan mekan sahibi turistlerin üzerine yürürken kendilerini güç bela dışarıya atan Avustralyalı turistler karakolda giderek işletmecilerden şikayetçi oldu. Aynı mekanda daha önce de benzer şikayetlerin olduğunu tespit eden polis ekipleri olayla ilgili olarak inceleme başlattı.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum