Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Türkiye aşığı, dünyaca ünlü aktör Fethiye'de otel odasında ölü bulundu!

Türkiye aşığı dünya vücut şampiyonu İskoçyalı aktör Fethiye’de kaldığı otel odasında ölü olarak bulundu.

  • Reklam
Türkiye aşığı, dünyaca ünlü aktör Fethiye'de otel odasında ölü bulundu!
25 Temmuz 2021 - 01:04
Reklam
Gladyatör, Cesur Yürek ve Çanakkale Savaşı’nın bilinmeyen hikayelerini anlatan Mendilim Kekik Kokuyor gibi yapımlarda rol alan aktör Michael Holmes Mitchell, Muğla'nın Fethiye ilçesinde kaldığı otel odasında ölü bulundu.

Edinilen bilgiye göre, ilçe merkezindeki bir otelde konaklayan Mitchell'den uzun süre haber alınamaması üzerine odaya giren otel görevlileri, Mitchell'i hareketsiz halde yerde yatarken görmeleri üzerine 112 Acil Çağrı Merkezi'nden yardım istediler.


İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekibi tarafından hayatını kaybettiği belirlenen Mitchell'in cenazesi, kesin ölüm nedeninin araştırılması için Muğla Adli Tıp Kurumu’na gönderilirken polis ekipleri tarafından yapılan ilk incelemeye göre, Mitchell'in düşerek kafasını çarptığı ve öldüğü ihtimali üzerinde durulduğu öğrenildi.


Türkiye’ye geldiği ilk yıllarda Türkiye adına katıldığı dünya vücut şampiyonasında birincilik kazanan Mike Mitchell, 2002 yılından itibaren 3 yıl dünya vücut şampiyonluğu unvanını kazanmış, 4. şampiyonluğunu Türkiye adına yarışarak elde etmişti. Dünya vücut geliştirme şampiyonalarında Türkiye’yi temsil ettikten sonra Fethiye’ye yerleşen İskoç uyruklu Mike Mitchell yurt içi ve yurt dışında Türkiye'nin kültür ve turizm elçisi gibi de çalışmıştı. Gönüllü olarak Türkiye’nin tanıtımı için çaba sarf eden Mike Mitchell, İngiliz uyruklu eşi Dennise ile yaşıyordu.


Mitchell, Suriye'deki iç savaştan kaçan ailenin Yunanistan'a geçmeye çalışırken bindiği botun batması sonucu cansız bedeni Bodrum'da kıyıya vuran 3 yaşındaki Aylan bebeğin hikayesini anlatan filmde de rol almıştı.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum