Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Türkiye'deki ilk otel yatırımlarını Haziran ayında açıyorlar!

İnşaat, gıda ve turizm sektörlerinde uluslararası yatırımlarıyla hizmet veren şirket, Türkiye'deki ilk otel yatırımını Aliağa'da yaptı.

  • Reklam
Türkiye'deki ilk otel yatırımlarını Haziran ayında açıyorlar!
24 Nisan 2021 - 16:35
Reklam
Dünyanın önemli yeme içme markalarını Türkiye'ye getiren RMA Group, otelcilik sektörüne geçtiğimiz yılın Ocak ayında Radisson İzmir Aliağa yatırımı ile adım attı.

Bölgenin yeni cazibe merkezi olmayı hedefleyen, 12 bin metrekare alana sahip ve 3 bloktan oluşan Radisson İzmir Aliağa Otel konforlu ve her türlü detayı düşünülen 185 oda ve süitten oluşuyor.


Haziran ayında kapılarını açacak Radisson İzmir Aliağa bünyesinde toplantı salonları, yüksek tavanlı ve modern çizgilerle dizayn edilen balo salonu, günlük, haftalık ve aylık kiralanabilir kubik ofisler, Türk ve Dünya mutfaklarının seçilmiş örneklerinin bulunduğu restoran ve gün boyu hizmet verecek pastane bulunuyor.


Otelcilik sektörünün hizmet odaklı olduğunu, bu yüzden yönetim kadrosunun sektördeki yüksek tecrübeli isimlerden oluştuğunu ifade eden Radisson İzmir Aliağa’nın Genel Müdürü Ertuğrul Uzak, operasyon bölümünde Aliağa istihdamını destekleme kararı aldıklarını söyledi.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum