Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

TÜRSAB Yeniden Yeşert Kampanyası ile dayanışma devam ediyor

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’nin (TÜRSAB) yangın felaketinin olumsuz etkilediği Akdeniz ve Ege bölgelerinde geçimini turizmle sağlayan insanımıza destek olmak amacıyla düzenlediği #YenidenYeşert kampanyası dayanışma ile devam ediyor.

  • Reklam
TÜRSAB Yeniden Yeşert Kampanyası ile dayanışma devam ediyor
08 Eylül 2021 - 16:23
Reklam
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) tarafından yangın felaketinin olumsuz etkilediği Akdeniz ve Ege bölgelerinde geçimini turizmle sağlayan insanımıza destek olmak amacıyla düzenlenen #YenidenYeşert kampanyası Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa ve Gaziantep Büyükşehir Belediyeleri'nin tahsis ettiği billboardların yanı sıra, haber bültenleri ve sosyal medya çalışmalarıyla yurdumuzun dört bir köşesindeki vatandaşlarımızı tatil planlarını bu bölgelerde yapmaları konusunda dayanışmaya davet ediyor.

Turizmin yeşermesi için tatillerini yapan mutlu ve keyifli misafirlerin sesine ihtiyaç var.

Ülke ekonomisinin bağlayıcı unsuru olan turizmin tüm paydaşlarının derinden etkilendiği pandeminin etkileri devam ederken, yaşanan yangın felaketleri sonrasında başlatılan dayanışma kampanyası ile ilgili çağrıda bulunan TÜRSAB Başkanı Firuz B. Bağlıkaya şu ifadeleri kullandı: ''Ege ve Akdeniz’in en güzel mevsimindeyiz. Tatil için ihtiyaç olan her şey hazır. Tesisler, seyahat acentaları, restoranlar ve muhteşem sahillerimiz. Yangının doğaya verdiği zararı, doğa binlerce yıldır olduğu gibi bizlerin de özen ve desteği ile atlatacak. Ormanlar yeşerecek, doğal yaşam yeniden canlanacak. Turizmin de yeşermesi için tatillerini yapan mutlu ve keyifli misafirlerin sesine ihtiyaç var. Yangından canı yanan yörelere can vermek elimizde. Gelin doğayı, hayalleri, geleceği ve turizmi yeniden yeşertelim.''


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum