Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Valla Kanyonu'nun seyir terasında yapılan dans sosyal medyada rekor kırdı

Dünyanın en derin ikinci kanyonu olarak gösterilen Kastamonu Valla Kanyonu'nun giriş kısmındaki seyir terasında dans eden çiftin videosu, sosyal medyada rekor kırdı.

  • Reklam
Valla Kanyonu'nun seyir terasında yapılan dans sosyal medyada rekor kırdı
12 Kasım 2020 - 12:06
Reklam
Ziyaret ettikleri yerlerde çektikleri görüntü ve fotoğrafları yoldakidansci ismiyle açtıkları sosyal medya hesaplarından paylaşan Salim ve Gizem Çobanoğlu çifti, bir süre önce Doğa Koruma ve Milli Parklar 10. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan Kastamonu Valla Kanyonu Muratbaşı Burgulu Seyir Terası'nda dans etti.

Çiftin gün doğumunda sis bulutu içindeki vadiyle bütünleşen dansı, sosyal medyada rekor kırarken, İstanbul'da yaşadıklarını, birbirleriyle ve dansla 10 yıl önce Boğaziçi Üniversitesinde tanıştıklarını söyleyen Gizem Çobanoğlu, o günden beri dansın kendileri için günlük hayatın stresinden kaçış olduğunu dile getirerek şunları söyledi:


"Dansın yanında doğayı da çok seviyoruz. Başta ülkemiz olmak üzere mümkün olduğunca dünyadaki doğal güzellikleri görmeyi, doğada vakit geçirmeyi alışkanlık haline getirmeye çalışıyoruz. Yoldaki Dansçı da bu iki tutkunun birleşmesinden doğdu."

Türkiye'nin doğal güzellikler açısından çok zengin olduğunu vurgulayan Çobanoğlu, "Bunların başında Karadeniz geliyordu. Kastamonu'dan başlayan Batı Karadeniz turu yaptık. Doğasına, manzarasına ve kanyonlarına bayıldık." ifadesini kullandı. 

Valla Kanyonu'ndan da çok etkilendiklerini belirten Çobanoğlu, "Gitmeden önce fotoğraf ve videolardan gördüğümüzde bizi çok etkiledi. 'Oraya gidip mutlaka dans etmeliyiz' dedik. Çok güzel görüntüler yakalayabilmek için erken saatte kalktık ve gün doğumunda oradaydık. Şansımıza hava güzeldi ve çok güzel görüntüler çıktı." diye konuştu.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum