Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

33 yaşındaki milyarder otel varisi şüpheli şekilde hayatını kaybetti!

Genç milyarder otel varisi olan 33 yaşındaki Vivek Chadha, ihtişamlı bir törenle dünya evine girdikten tam sekiz hafta sonra evinde ölü bulundu.

  • Reklam
33 yaşındaki milyarder otel varisi şüpheli şekilde hayatını kaybetti!
27 Ekim 2021 - 22:10
Reklam
İngiltere’de siyasilerle de yakın ilişkiler içerisinde olan Chadha, milyon dolarlık Nine Group’u yöneten genç milyarder, Londra’da seçkin bir gece kulübünde görüldükten birkaç saat sonra Londra’nın merkezindeki evinde ölü bulundu.

Bundan yalnızca iki ay önce 29 yaşındaki eşi Stuttee ile Londra’daki beş yıldızlı JW Marriott Grosvenor House otelinde düzenlenen görkemli bir törenle evlenen hayatını kaybeden milyarderin eşi Stuttee Chadha, İngiliz Daily Mail gazetesine yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: ''Olanları tarif edecek hiçbir kelime yok. Şoktayım ve hala anlam vermeye çalışıyorum. Daha sekiz hafta önce evlendik ve her şey çok güzeldi. Şimdi hayatımın aşkını kaybetmeye alışmak zorundayım.''


Yaşı ve bilinen herhangi bir sağlık sorunu olmadığı için Chadha’nın ölüm nedeninin ne olduğuyla ilgili kapsamlı bir araştırma yapılırken polis yetkilileri, otopsi sonucuna göre kesin ölüm nedeninin belli olacağını belirtse de genç isme yakın kaynaklar, ölümünün doğal nedenlerle olduğuna inandıklarını belirtti.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum