Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Skandalların göbeğindeki otelin sahibi torununu evlendirdi! Düğünde takılanlar şaşırttı

Yolu sık sık karakola ve adliyeye düşen, skandal olayların göbeğindeki ismin torunu Ankara'da bir otelde düzenlenen düğün ile dünya evine girdi.

  • Reklam
Skandalların göbeğindeki otelin sahibi torununu evlendirdi! Düğünde takılanlar şaşırttı
07 Eylül 2021 - 16:39
Reklam
Ankara’da 20. ve 21. Dönem Milletvekiliği yapmış, Van depreminde yıkılan Bayram Otel'in de sahibi olan hakkında, gözaltına alınan oğlunu kurtarmak için karakol basmak, uyuşturucu ticareti, sahte tablo ticareti gibi suçlamalar bulunan Mustafa Bayram’ın torunu Emin Bayram ve 23. Dönem Milletvekili Saffet Kaya’nın kızı Merve Kaya’nın nikah törenine siyaset dünyasından bir çok isim katıldı.

Erkek tarafı, gelin alma merasimi için oluşturulan 100 araçlık konvoy ile nikah töreninin yapıldığı otele gelirken bin 500 davetlinin bulunduğu törene, Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca, 23. Dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Köksal Toptan, eski İçişleri bakanı Efkan Ala ve Abdülkadir Aksu, eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız gibi birçok siyasi isim de katıldı. Merve ve Emin çifti nikah töreninde Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok’un sorusuna evet diyerek dünyaevine girerken çiftin evliliğine düğüne davet edilmiş 25’i aşkın siyasetçi tek tek şahit oldu. 


Müzik dinletisi, yemek ikramı ve oyun havaları eşliğinde çekilen halayın ardından yeni evli çiftin takı merasimine geçildi. Pandemi önlemleri dolayısıyla bir sandığa zarf koyarak atılan paraların yanı sıra geline çok sayıda altın kolye, beşi bir yerde ve bilezik takıldı. Gün sonunda Ertoşi Aşireti’nin önden gelen ismi Hamit Bayram’ın oğlu Emin Bayram’a 2 milyon lira nakit para, geline ise 4 kilo altın takıldı.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum