• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

5 aydır kayıp olan genç kadını otel çalışanı mı öldürdü?

Denizli'de yaklaşık 5 aydır kendisinden haber alınamayan 1 çocuk annesi genç kadının bulunması için, kocasının çalıştığı otelin kanalizasyonu ve bölgedeki termal su kuyularında arama çalışması yapılıyor.

  • Reklam
5 aydır kayıp olan genç kadını otel çalışanı mı öldürdü?
17 Ocak 2023 - 18:06
Reklam
Reklam
Pamukkale ilçesine bağlı Gözler Mahallesi'nde yaşayan evli ve 1 çocuk annesi Mine K. ile eşi M.K. arasında yasak aşk iddiası yüzünden çıkan tartışma sonrasında 18 Ağustos 2022 gecesi evden ayrılan Mine K.'den bir daha haber alınamadı.

Aradan geçen bir süre sonra Mine K.'nin ağabeyi T.K., kardeşinin öldürüldüğünü ve bunu da eşinin yaptığı suçlamasıyla, özel bir televizyon kanalında yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programına müracaat etti. Geçen 5 aylık süreçte Mine K.'nin herhangi bir haber alınamazken, genç annenin öldürülmüş olabileceği iddiası üzerine arama çalışmalarına bu yönde hız verildi. Kayıp Mine K.'nin bulunması için çalışmalarını genişleten Denizli Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, çalışmalarını koca M.K.'nin çalıştığı dünyaca ünlü termal merkezi Pamukkale'nin Karahayıt Mahallesi'nde çalıştığı otel çevresinde yoğunlaştırdı.


Bölgeden bulunan termal su kuyuları ve sulama kanallarında yapılan aramaların ardından, otelin kanalizasyonunda Denizli Büyükşehir Belediyesi ve polis ekiplerinin katılımıyla detaylı araştırma yapılırken koca M.K.'nin 2 yıldır bahçıvan olarak çalıştığı otelin fosseptik çukurunda da iş makinesiyle yapılan kazı çalışmasında şu ana kadar genç kadına dair bir ize rastlanılmadığı öğrenildi. Ekiplerin bölgedeki kuyu ve kanalizasyon hatlarındaki çalışmaları devam ediyor.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum