Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Taksici terörü hız kesmiyor! Anadolu yakası için vize lazım deyip turisti dolandırdı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İyi Parti Grup Başkanvekili İbrahim Özkan, bir taksicinin Anadolu yakasına geçmek için vize lazım diyerek bir yabancı profesörü dolandırdığını öne sürdü. 

  • Reklam
Taksici terörü hız kesmiyor! Anadolu yakası için vize lazım deyip turisti dolandırdı
12 Ekim 2021 - 19:29
Reklam
Yenikapı Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen Ekim ayı meclis toplantısında gündem dışı söz alan İYİ Parti İBB Meclis Grup Başkanvekili İbrahim Özkan yaptığı konuşma sırasında bir taksiciden duydum diyerek bir taksicinin yabancı bir profesörü dolandırdığını öne sürdü.

Yabancı bir profesörün Anadolu Yakası'na geçmek için taksiye bindiğini, gideceği oteli söyleyince taksi şoförünün taksiyle Anadolu Yakası'na geçilebilmesi için önce vize almalarının gerektiğini söylediğini anlatan İbrahim Özkan taksicinin kendisinin profesör için alabileceğini söylediğini belirterek şöyle devam etti:


''Siz hiç zahmet etmeyin. Bedeli de kişi başı 400 dolar diyor. Söylediklerinin inandırıcı olabilmesi için de karakolun önüne geçiyor. Hatta hoca konferansa geç kalınca bu durumu konferansa düzenleyenlere anlatıyor. Yaptırım yok. O dolandırıcılığı yapmış olan arkadaş taksicilik yapmaya devam ediyor ve İstanbullu taksicileri temsil ediyor. O yüzden taksicilerin başkanına diyeceğim şudur, öncelikle kendi kendinizi düzeltmeniz lazım.''


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum