• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Bodrum'daki otelin Maldivler Sahili hayaline suçüstü!

Bodrum Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Çevre Koruma ve Kontrol Bürosu ekipleri, sezon hazırlıklarını yapan turizm tesislerinde kıyı denetimlerini aralıksız sürdürüyor.

  • Reklam
Bodrum'daki otelin Maldivler Sahili hayaline suçüstü!
13 Mayıs 2022 - 17:30
Reklam
Reklam
Türkiye'nin önemli turizm destinasyonlarından Muğla'nın Bodrum ilçesinde bir otelin sahile beyaz kum sermek için hazırlık yaptığı ihbarını alan belediye ekipleri harekete geçti. 

Gümbet Koyu'nda bir otelin plaja beyaz kum serimi yaptığı ihbarını almaları üzerine belediye ekipleri tarafından bölgede yapılan incelemeler neticesinde, 13 çuval içinde niteliği belirlenemeyen beyaz kum olduğu, serim için sahilde gerekli düzenlemelerin yapıldığı ancak sahile herhangi bir serim işlemi henüz yapılmadığı tespit edildi.


Belediye ekiplerinin incelemeleri sırasında ilgili firma ve otel işletmecilerinin herhangi bir izinlerinin bulunmadığı da belirlenirken yerinde yapılan kontrollerde çuvallardaki beyaz kum ile ilgili olarak yapılan çalışmalar, tutanak altına alınarak otel ve işletmecisine idari yaptırım uygulandı.


Belediye ekipleri tarafından yapılan incelemelerin ardından beyaz kum dolu çuvallar iş makinesi yardımıyla getirildiği TIR'a geri yüklenerek bölgeden gönderildi.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum