Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Dünya'nın en iyi destinasyon düğün planlayıcıları İstanbul'da

Uluslararası Destinasyon Düğün Profesyonelleri Derneği (IADWP) Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri 20 Ekim 2021 tarihinde yapılacak Uluslararası Destinasyon Düğün Çalıştayı için Türkiye’ye geldiler.

  • Reklam
Dünya'nın en iyi destinasyon düğün planlayıcıları İstanbul'da
10 Eylül 2021 - 18:46
Reklam
İstanbul'da bir otelde gerçekleştirilen Türkiye’deki düğün turizm firmaları ile biraya gelerek B2B görüşmeler yapan ve İstanbul’daki tarihi yerleri, potansiyel düğün mekanlarını ve otelleri gezen ve hayran kalan Uluslararası Destinasyon Düğün Profesyonelleri Derneği (IADWP)’nin Avrupa ve Asya’dan sorumlu Başkanlığını ve aynı zamanda Travelshop Turkey CEO’luğunu yürüten Murtaza Kalender, Dünya’nın en geniş ve en etkili düğün derneğini İstanbul’da ağırlıyor olmaktan ve Uluslararası Düğün Çalıştay’ının 14. Istanbul’a getirerek, düğün sektöründe de Türkiye'nin hakkettiği payını almasına ve turizmin çeşitlenmesine katkı sağlayacağını söyledi.

Dünya’da hızla büyüyen turizm sektörlerinden birisi olan destinasyon düğün turizmi sektörünün 2019 verilerine göre, 300 milyar dolara yakın ciddi bir pay aldığını, düğün turizmi içerisinde, özellikle Asya ve Karayipler Adalarının bu pastadan ciddi bir pay aldığının göründüğünü vurgulayan Murtaza Kalender sözlerine şöyle devam etti: ''Biz de tanıtım çalışmalarımızı yaparak, IADWP Derneğinin etkinliğini ülkemizde gerçekleştirerek ve Destinasyon düğünlerini de ülkemize kazandırarak, hem turizmi 12 aya yayabileceğiz, hem de ciddi bir döviz girdisine katkı sağlayacağız. Ayrıca, bu düğün etkinliğimizi ülkemizde yapma fırsatı veren IADWP Başkanı Sayın Kitzia Morales’e çok teşekkür ediyorum.”


Uluslararası Destinasyon Düğün Profesyonelleri Derneği (IADWP)’nin Çalıştayı için İstanbul’da olmaktan ve 14. Çalıştayı İstanbul’da gerçekleştirecek olmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu belirten IADWP Başkanı Bayan Kitzia Morales ise yaptığı açıklamada şunları söyledi: ''İstanbul’a gerçekten çok hayran kaldım. İstanbul, Kapadokya, Antalya, Bodrum, Fethiye ve Kuşadası ve Marmaris bölgelerinde çok iyi Destinasyon Düğünlerinin yapılabileceği otel ve tesisler var ve Türkiye bu anlamda ciddi bir potansiyele sahip. IADWP’nin Avrupa ve Asya’dan sorumlu Başkanı Murtaza Kalender ile de birlikte çalışarak tüm destekleri vereceğiz.''


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum