Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Fuhuş, uyuşturucu ticareti, çalışana küfür! Green Park Hotels'in sahibi Üstündağ'dan trajikomik açıklama

Sedat Peker’in kokain ve fuhuş partileri yapılıyor iddialarıyla gündeme getirdiği Green Park Otelleri'nin sahibi Adil Üstündağ’ın oğlu Atilla Üstündağ açıklamalarda bulundu.

  • Reklam
Fuhuş, uyuşturucu ticareti, çalışana küfür! Green Park Hotels'in sahibi Üstündağ'dan trajikomik açıklama
24 Kasım 2021 - 15:43
Reklam
Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından Ankara ve çok sayıda ilde bulunan Green Park Otel’de zenginler ve siyasetçilerin kaldığını iddia eden Sedat Peker Ankara Çukurambar’daki Green Park Otel'in lobisinde bulunan bir bürokrat bayanın gördüklerinden rahatsız olması üzerine polisi aramasıyla otele fuhuş baskını yapıldığını, bununla ilgili haberleri internetten sildirildiğini, poliste resmi kayıtlarının mutlaka durduğunu belirterek otelin ilk katlarında Rus bayanların müşteri olarak kaldığını, otele gelen zengin iş adamları, siyasetçileri ve bürokratların otelin lobisinde işlerini hallederken bazı otel personellerinin aracılığıyla kadınların odasına çıktıklarını belirtmiş bu görüşmelerde isteyenlere kokain de temin edildiğini açıklamıştı.

Peker’in iddialarının üzerinden bir kaç gün geçtikten sonra otelin sahibi olan Adil üstündağ'ın eski bir otel açlışanına ettiği sinkaflı küfürlerin yer aldığı video turizm camiasına bomba gibi düşmüştü. Tüm bu gelişmelerin ardından otelin eski müdür yardımcısı ve otelin sahibi sessizliğini bozdu. Otelin eski müdür yardımcısı S.N.A’nın iddiasına göre Üstündağ kendisine boş senet imzalatmak istedi. Eski müdür yardımcısı da bunun üzerine otelden istifa ederek ayrıldı. S.N.A, otelden ayrıldıktan sonra Adil Üstündağ hakkında suç duyurusunda bulundu. İddiaların hedefinde olan The Green Park Otelleri’nin sahibi Adil Üstündağ’ın oğlu Atilla Üstündağ da önemli açıklamalarda bulundu.


Üstündağ, S.N.A’nın boş senet iddiası ile ilgili yaptığı açıklamada ''Bunlar bir iddiadan ibaret, böyle bir şey söz konusu değil. Boş senet ile ilgili konular yargı sürecinde. S.N.A ile’de yargı sürecindeyiz.Yargıya müdahale etmemek adına benim bir şey söylemem doğru olmaz. Boş kağıda imza attırma gibi bir durum söz konusu değil.'' ifadelerini kullandı.


Siyasetçi ve iş insanların otelde kalmaları ve bu kişilere uyuşturucu temin edildiği iddialarına ise şu şekilde cevap verdi:


''Tabii ki bakanlarımız ve çok siyasi insanı tanıyoruz ve ağırlıyoruz. Ama kayıt dışı oda ayarlamak hem komik, hem çok ayıp, hem de yalan. Maksadını aşmış iddialar. Çok edepsiz ve yakışıksız şeyler, söz konusu bile olamaz. Biz otel işi yapıyoruz. Parasını veren her adam otellerimizde kalabilir. Kim kalıyorsa ben T.C. kimlik numarasını alır, bilgisayarımıza girerim. Bütün otellerde bu şekildedir. Ben polise bildirmek zorundayım eğer yanında X bir şahıs kalıyorsa bunu da bildirmek zorundayım. Şahıs bana yanlış beyan veya sahte kimlik verirse bunu bilemem. Ben bunu resmi yönden bilgisayarıma kaydetmek zorundayım. Kayıt dışı hiçbir şey yok. Biz İstanbul vergi rekortmeniyiz, şirketimizin almış olduğu başarı belgeleri var. Biz Türkiye’nin sayılı zincir markalarındanız. 3 lira kazanıyoruz üzerine 2 lira alıp yatırım yapıyoruz. Biz bu topraklarda doğduk, elimizden geleni yapıyoruz. Her partiden misafirlerimiz oluyor.''

Sedat Peker’in fuhuş iddialarına ''Bunlarda dış güçlerin oyunu var mı? Siyasi bir karalama var mı? Güneş balçıkla sıvanır mı? Bunları sizlerin iradesine bırakıyorum. Bunlar iftiradan ibaret.'' yanıtını veren Üstündağ babası Adil Üstündağ’ın çalışanlarına yönelik hakaret ve küfür ettiği videosu hakkında ''Öyle bir şey yok. Videoyu iyi dinleyin. Biz de şikayetçiyiz.'' şeklinde açıklama yaptı.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum