• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Geceliği 3.7 milyon TL olan 43 katlı ultra lüks otel açıldı!

2008 yılında 5 milyon dolarlık havai fişek gösterisi ve önemli konuklarıyla açılış yaptıktan sonra borç içinde batan ultra lüks otel yeniden açıldı.

  • Reklam
Geceliği 3.7 milyon TL olan 43 katlı ultra lüks otel açıldı!
22 Ocak 2023 - 14:17
Reklam
Reklam
2008 yılı Kasım ayında 5 milyon dolarlık bir havai fişek gösterisi, dünyanın dört bir yanından gelen A-list konuklar ve pop yıldızı Kylie Minogue'un performansı ile gerçekleştirilen büyük açılıştan on iki ay sonra biriken borçlarla birlikte iflasın eşiğinde olduğunu duyuran Dubai'deki Atlantis The Royal Otel yeniden açıldı.

Birleşik Arap Emirlikleri'nin Dubai şehrinde yer alan ve ihtişamıyla şimdiden birçok habere konu olan Atlantis The Royal Grand isimli otelin açılışına Beyonce, Kendall Jenner ve Jay-Z gibi ünlüler damga vururken sadece VIP isimlere yönelik özel bir kutlamayla açılan Dubai’deki Atlantis Royal Grand oteli, Beyonce’nin açılışa özel sahne şovu, geceliği yaklaşık 3.7 milyon TL’lik (160.000 sterlin) süitleri ve odalarındaki altın diş fırçası, tarak gibi lüks detaylarıyla öne çıkıyor. Otelde konukların izleyebileceği 4.000 denizanası içeren metrelerce yükseklikteki bir akvaryumun dışında, sekiz ünlü şefin yer aldığı 17 restoran ve bar bulunuyor.


Dört dönümlük bir alana yayılan Atlantis The Royal Grand isimli otelde özellikle konukların Instagram’da paylaşması amacıyla tasarlandığı düşünülen birçok etkileyici köşesi bulunuyor. 43 katlı, en ucuz odanın geceliği yaklaşık 24 bin TL (1000 sterlin) olan otelde konukların ihtiyaçlarını karşılamak için 3 bin kişi çalışıyor. Otelde bulunan 795 odadan 44’ünde ise yüzlerce metrelik sonsuzluk havuzu bulunuyor.


Beyonce ve ailesinin kaldığı Royal Mansion isimli süitin ise fiyatının yaklaşık 82 bin dolar olduğu açıklandığı Atlantis The Royal Grand isimli otelin 22’nci katında bulunan süitte sinema odası, koruma odası ve kendisine ait bir yüzme havuzu bulunuyor. Dah fazla odaya ihtiyaç duyulması durumunda bu süitin yanındaki 15 oda da tutulursa gecelik fiyat 160 bin pounda (yaklaşık 3.7 milyon TL) çıkıyor. İhtişamıyla göz kamaştıran otelin patronu Timothy Kelly bu alana yüzde birlik alan dediklerini, yalnızca en zengin ünlüler ve ileri gelen kişiler için özel bir yer yaptıklarını söyledi.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum