• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Geceliği 18 bin TL olan lüks otelde peş peşe şüpheli ölümler!

Lüks bir tatil köyünde üç Amerikalı turist esrarengiz bir şekilde hayatlarını kaybederken biri de felç geçirdi

  • Reklam
Geceliği 18 bin TL olan lüks otelde peş peşe şüpheli ölümler!
09 Mayıs 2022 - 09:15
Reklam
Reklam
Lüks tatil köyünde yaşanan olayla ilgili olarak edinilen bilgiye göre otel personelinin müşterileri hareketsiz halde villalarında bulması ve polisi araması ile olay basına yansırken bir müşterinin de hastanede yoğun bakımda olduğunu ve vücudunda kızarıklıklar bulunduğu belirtildi.

Lüks tatil köyünde geceliği 1200 dolar (yaklaşık 18 bin TL) olan villalarda kalan misafirler iddiaya göre klimadan sızan zehirli gazdan ötürü ölürken olayla ilgili açıklama yapmayan tesiste bulunan klimalardaki tatsız ve kokusuz soğutucu gazın ölümcül olabileceği vurgulandı. ABD, ülkenin önemli turizm destinasyonlarından Karayipler’de yer alan Bahamalar’daki lüks bir tatil köyünde üç Amerikalı turistin esrarengiz ölümünü konuşurken ABD Dışişleri Bakanlığı yetkilileri üç ABD’li turistin Bahamalar’daki bir tatil köyünde ani bir şekilde hastalanarak hayatını kaybettiğini bir kişinin ise yoğun bakıma kaldırıldığını duyurdu.


ABD Dışişleri Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada yerel yetkililerin ölüm nedenine ilişkin soruşturmasını yakından izledikleri vurgulanırken ABD merkezli ABC News, Florida’da yaşayan ve evlilik yıldönümleri için Bahamalar’a giden 64 yaşındaki emekli Vincent Chiarella ve eşi Donnis’in birlikte son görüntülerini yayınladı. 64 yaşındaki adamın hayatını kaybettiği eşinin ise yoğun bakımda olduğu bildirildi. ABD basını, tatil köyünde hayatını kaybeden Amerikan vatandaşlarının klima sistemi yüzünden ölmüş olabileceğine dair spekülasyonlara da yer verdi.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum