• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

İstanbul'daki lüks otelde kabusu yaşadı! 5 yerinden bıçaklandı

İstanbul Beyoğlu’nda yabancı uyruklu bir adam, dışarıda tanışıp otel odasında misafir ettiği bir şahıs tarafından 5 yerinden bıçaklandı.

  • Reklam
İstanbul'daki lüks otelde kabusu yaşadı! 5 yerinden bıçaklandı
19 Ocak 2022 - 07:18
Reklam
Reklam
Beyoğlu Çukur Mahallesi'nde bulunan lüks otelde meydana gelen olayla ilgili olarak edinilen bilgiye göre akşam saatlerinde gezerken Cem A. ile tanışan ve dışarıda bir süre vakit geçirmelerinin ardından Cem A.'nın Mohammad Ali Tajbakhsh'a kalacak yeri olmadığını söylemesi üzerine Tajbakhsh, Cem A. ve onun bir arakdaşına kendisiyle otelde kalabileceklerini söyleyerek davet etti.

Gecenin ilerleyen saatlerinde otele gelerek oda tutan 3 şahıs, alkol alarak sohbet etmeye başladı ancak bir süre sonra Tajbakhsh ve Cem A. arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Odada eline bıçak geçiren şahıs, Tajbakhsh'yı 2 kez karnından, 3 kez de ayağından bıçakladı.


Olayın ardından Cem A.'nın arkadaşı hızla odadan kaçarken kanlar içerisinde kalan adamı gören otel görevlilerinin ihbarı üzerine kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri, yaralı Mohammad Ali Tajbakhsh'yı yaptıkları ilk müdahalenin ardından ambulansla Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırarak tedavi altına aldı. Adamın hayati tehlikesinin olmadığı öğrenilirken olayın ardından çalışma başlatan, bıçaklanan adamla görüştükten sonra güvenlik kamera görüntülerini incelemeye alan polis ekipleri, görüntülerden önce şahsın eşkalini sonra da kimliğini tespit etti.

Devam eden çalışmalarda saldırganın yakalanarak gözaltına alındığı öğrenildi.  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum