Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Radisson Blu Bosphorus Hotel'deki korkunç olayın yeni görüntüleri ortaya çıktı!

İstanbul Ortaköy’deki 5 yıldızlı Radisson Blu Bosphorus Hotel'in 7'inci katından düşen Ebru Cizdam’ın hayatını kaybettiği dehşet anlarının güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı.

  • Reklam
Radisson Blu Bosphorus Hotel'deki korkunç olayın yeni görüntüleri ortaya çıktı!
23 Mart 2022 - 08:37
Reklam
Beşiktaş Ortaköy’de geçtiğimiz 3 Mart Perşembe günü saat 01.15 sıralarında meydana gelen olayda, gıda ve inşaat firması sahibi 40 yaşındaki Ebru Cizdam  5 yıldızlı Radisson Blu Bosphorus Hotel'in 7. katından aşağı düşerek ağır yaralanmış kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmiş, olayın ardından çalışma başlatan Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Ebru Cizdam'la aynı odada bulunan dini nikahlı eşi 35 yaşındaki Özgür A.’yı gözaltına almıştı. Yapılan araştırmalar sonrasında genç kadının olaydan önce eşiyle tartıştığı anların görüntüsü ortaya çıkmıştı.

Emniyette işlemleri tamamlanan Özgür A. sevk edildiği adliyede çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderilirken olaydan önce Cizdam ile eşi Özgür A.’nın önce mekanda ve ardından dışarıda tartışıp kavga ettikleri, ardından otele girerek burada da kavga ettikleri anlar güvenlik kameralarına yansımıştı.


Oteldeki odalarının önünde çiftin tekrardan tartıştığı ve Özgür A.’nın eşini yerde sürüklediği ardından da kadın eşinden kurtularak kaçtığı görülürken yaklaşık 3 dakika otel odasının önünde cebini karıştırdığı belirlenen Özgür A. bir süre sonra odaya giriş yapmış daha sonra da çıkış yaparak eşinin kaçtığı alana gitmişti. Ardından da elleriyle eşini tutan Özgür A. kaldıkları odaya girmişti.


Ebru Cizdam’ın 5 yıldızlı Radisson Blu Bosphorus Hotel'in 7. katından düşerek hayatını kaybettiği anlara ait güvenlik kamera görüntüleri de ortaya çıkarken görüntülerde, kadının otelin girişine düştüğü esnada otelin önünden bisikletle geçen bir kişi kıl payı ölümden kurtuluyor. Kadın bisikletlinin önüne düşmesiyle birlikte çevredeki vatandaşlar kadının etrafında toplanırken daha sonra polis ve ambulans ekiplerinin olay yerine geldiği görüntülere yansıyor.


Ayrıca çiftin otele girmeden önce eğlendikleri mekanın işletmecisinin de ifade verdiği ortaya çıkarken işletmeci Ferhat D. emniyetteki ifadesinde çiftin saat 22.30 sıralarında mekana geldiklerini ve alkol aldıktan sonra kendi aralarında tartıştıklarını söyledi. Ferhat D. çiftin tartışması üzerine masalarına giderek bir sorun olup olmadığını sorduğunda çiftin evli olduklarını söyledikleri ve yaklaşık 1 buçuk saat sonra da ayrıldıklarını belirttiği öğrenildi.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum