Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Hotel Les Ottomans icradan satıldı, malları paylaşamadılar! Aile birbirine düştü

Ünal Aysal’ın Ortaköy’de bulunan Hotel Les Ottomans isimli 440 milyon lira değerindeki Muhsinzade Mehmet Paşa Yalısı geçtiğimiz yıl Aralık ayında icradan satılmıştı.

  • Reklam
Hotel Les Ottomans icradan satıldı, malları paylaşamadılar! Aile birbirine düştü
18 Ağustos 2021 - 21:23
Reklam
Bir dönem Galatasaray Spor Kulübü başkanlığı da yapan ve bir bankaya olan borçları nedeniyle icralık olan ünlü iş insanı Ünal Aysal’ın Ortaköy’de bulunan İstanbul Boğazı'nın incisi olarak nitelendirilen Hotel Les Ottomans olarak işletilen 440 milyon lira değerindeki Muhsinzade Mehmet Paşa Yalısı geçtiğimiz yıl Aralık ayında icradan satılmıştı.

430 milyon liralık alacağına mahsuben Akbank’a devredilen gayrimenkul Aysal’ın eski eşi Ahu Aysal tarafından 55 milyon dolar harcanarak 2006 yılında otel olarak açılmıştı. Hotel Les Ottomans'ı icradan satan Ahu Aysal yaz başında Bodrum Gündoğan'daki yazlığını da sattı. 6 milyon 600 bin dolara satılan yazlıktan kendisine 600 bin dolar ayıran, 6 milyon doları da ikiye bölerek kızları Ala Şirin ve Ceyla Kırklar'a paylaştıran Ahu Ahsal bu satışla kızlarının gönlünü memnun edemedi.


Evin değerinin çok daha fazla olduğunu iddia eden kız kardeşler Ala Şirin ve Ceyla Kırklar anneleri hakkında doktor raporu alarak satışı engellemeye çalıştı. Bu süreçte yolladıkları mesajlarla kendisini tehdit eden kızlarının tavrından dolayı bunalan Ahu Ahsal, çareyi kendine 600 bin ayırarak, onlara 3'er milyon dolar vermekte buldu. Bu parayı da az bulan kardeşler şimdilerle anneleriyle konuşmuyor. Babaları Ünal Aysal ise Yunanlı eşi Fani Aysal'dan ayrıldıktan sonra Belçika'ya dönerek yeni sevgilisi Birsu Eren'le birlikte yaşamaya ve aile fertlerinden hiç kimse ile görüşmemeye başlamış.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum