Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

HotelRunner ve Papara'dan kartsız ödeme için iş birliği

Elektronik para hizmetleri sunan Papara ve oteller için bulut tabanlı online satış ve kanal yönetimi sunan HotelRunner turizmde kartsız ödeme sunabilmek adına iş birliğine gitti.

  • Reklam
HotelRunner ve Papara'dan kartsız ödeme için iş birliği
13 Ocak 2022 - 05:07
Reklam
HotelRunner ve Papara tarafından gerçekleştirilen iş birliği ile birlikte oteller ve kısa dönem kiralama tesisleri gibi birçok turizm işletmesi, müşterilerine hızlı ve güvenli ödeme alternatifleri sunabilecek.

İş birliği ile birlikte HotelRunner bünyesinde yer alan 41 binden fazla konaklama tesisi Papara’nın ödeme alt yapısını hizmet verdikleri sistemlere entegre ederek kolayca ödeme alabilecek. HotelRunner’ın online ödeme yöntemleri arasına katılan Papara ile oteller, Papara hesabı olan müşterilerine Papara QR ile tesis içerisinde ve Papara Checkout ile doğrudan web sitesinden rezervasyon anında hızlı ve pratik ödeme imkanı sunabilecek.


11 milyondan fazla Papara kullanıcısı ise HotelRunner ağında bulunan tesislerin sunduğu oda, restoran, transfer ve tur gibi hizmet ödemelerini Papara QR gerçekleştirebilecek. Yapılan iş birliği ile turizm sektörüne de yeni bir soluk getireceklerini belirten Papara kurucusu ve CEO’su Ahmed Faruk Karslı, HotelRunner ile yaptıkları iş birliği neticesinde turizm işletmelerinin web siteleri ve rezervasyon sistemleri üzerinden Papara ile ödeme alabileceklerini söyledi. Yenilikçi ve geniş ürün yelpazesi ile oteller, online seyahat acentaları ve çeşitli teknoloji sağlayıcılarını tek bir platformda bir araya getirdiklerini belirten HotelRunner Kurucu Ortağı Arden Agopyan ise HotelRunner ve Papara’nın iş birliğinin turizm ve konaklama sektör paydaşları için yeni misafirlere ulaşmayı sağlayacak büyük bir açılım olacağını belirtti.


HotelRunner ve Papara tarafından paylaşılan bilgilere göre yapılan iş birliği sonucunda 2022 yılında Türkiye’den 7 bin tesisin Papara ile buluşturulması hedefleniyor.


  • Reklam
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum