Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

İngiliz basını Türkiye'de tatil fiyatlarını yazdı ve öneride bulundu

Turizm sezonunda koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanan kısıtlamalar dolayısıyla Türkiye'den dönenlerin karantinaya alındığı İngiltere'de bu kısıtlamanın kalkması ülkeyi harekete geçirdi.

  • Reklam
İngiliz basını Türkiye'de tatil fiyatlarını yazdı ve öneride bulundu
20 Eylül 2021 - 21:10
Reklam
Koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan tebirlerden dolayı bu yaz Türkiye’ye gelemeyen İngiliz turistler, Londra yönetiminin Türkiye’ye yönelik kısıtlamaları kaldırmasıyla birlikte harekete geçti.

Sonbaharda Akdeniz ve Ege sahillerinde tatil yapmak isteyen İngilizleri hedefleyen ve Türkiye’de çok ucuza tatil yapılabileceğini yazan İngiltere’nin çok okunan gazetelerinden The Sun ''Türkiye’de tatil fiyatları dibi gördü. Ülke kırmızı listeden çıkarken İngilizler kişi başı 158 pounda rezervasyon yapabiliyor.'' başlığını kullanırken haberin detayında ''Sonunda İngilizlerin Türkiye’ye gitmesine izin verildi. Dolayısıyla sabırla bir kaçamak yapmak için bekliyorsanız şu an tam zamanı.'' ifadelerine yer verdi.


The Sun'ın haberinde Türkiye sahillerinin İngiliz turistler için ideal olduğu yazarken güneşli plajlar, uygun oteller ve paket turlar dolayısıyla İngilizlerin favori tatil bölgesi olan Türkiye'ye yeni kurallar çerçevesince 22 Eylül’den itibaren İngilizlerin gidebileceği belirtildi. Ölüdeniz, Marmaris ve Antalya’nın ideal tatil bölgeleri olduğunun vurgulandığı haberde hareketli bir tatil yapmak isteyen İngilizlere Bodrum’da kalmaları önerilirken harika paket rezervasyonlarla birlikte ucuz bir tatil geçirebilecekleri hatırlatıldı.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum