• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

İngiliz tur operatörü Jet2 Türkiye uçuşlarına başlayacağı tarihi açıkladı

İngiltere'de hükümetin yurt dışı seyahatler konusunda aldığı yeni kararların ardından İngiliz tur operatörü Jet2 Türkiye uçuşlarına ve tatil satışlarına başlayacağı tarihi açıkladı.

  • Reklam
İngiliz tur operatörü Jet2 Türkiye uçuşlarına başlayacağı tarihi açıkladı
20 Eylül 2021 - 16:32
Reklam
Reklam
Reklam
17 Eylül Cuma günü seyahat kısıtlamalarının kaldırılacağının açıklanmasının ardından İngiliz tur operatörleri ve havayolu firmaları Türkiye uçuş ve tatil programlarını yeniden satışa çıkardı.

Açıklanan kararın ardından rezervasyonlarda yüzde 250 artış yaşadığını açıklayan İngiliz tur operatörü Jet2 Antalya, Dalaman uçuşlarına ve Türkiye tatili satışlarına yeniden başlayacağını duyurdu. Son birkaç gün içinde talebin hızla arttığını gördüklerini belirten Jet2 ve Jet2holidays CEO’su Steve Heapy konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada ''Hükümetin kararını açıklamasının ardından paket tatil rezervasyonlarında hızlı ve yüksek oranda bir artış yaşandı. Uzun zaman geçmesine rağmen, hükümetin uluslararası seyahatlere yönelik almış olduğu bu karardan son derece memnunuz.'' ifadelerini kullandı.


23 Eylül Perşembe gününden itibaren Antalya, Dalaman uçuşlarına ve Türkiye tatili satışlarına yeniden başlayacağını duyuran İngiliz tur operatörü ve havayolu firması Jet2 sosyal medya hesaplarında konuya ilişkin şu paylaşımda bulundu:


YORUMLAR

  • 0 Yorum