• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

İngiliz turist kadına otelde 8 erkek tarafından tecavüz edildi!

Bir kadın turist gece kulübünde tanıştığı 8 erkek tarafından otelde tecavüze uğradı.

  • Reklam
İngiliz turist kadına otelde 8 erkek tarafından tecavüz edildi!
08 Eylül 2022 - 22:23
Reklam
Yunanistan'ın Rodos Adası'nda tatile giden kadının başına gelenler duyanların kanını dondurdu.

Polise, Pazar sabahı erken saatlerde sahil kasabası Faliraki'deki bir gece kulübünde arkadaşlarıyla 30-35 yaşları arasındaki birkaç erkekle tanıştıklarını anlatan 31 yaşındaki İngiliz turist kadın daha sonra onlarla birlikte erkeklerin kalmakta oldukları otel odasına gittiklerini, erkeklerden biriyle hem otelin balkonunda hem de odanın içinde kendi rızasıyla cinsel ilişkiye girdiğini söyledi.


Bu esnada bir noktada arkadaşlarının ayrıldığını belirten, daha sonra bir grup erkeğin ona saldırdığı ve toplu tecavüze uğradığını anlatan İngiliz turist kadın, dört kişiden ikisi tarafından hareketsiz bırakıldığını ve toplu tecavüze uğradığını söyleyerek toplu tecavüz suçlamasında bulundu. Olayları polise anlatan kadın, otel odasından kaçtığını ve bir taksiye binerek kaldığı otele geri döndüğünü söyledi.


Rodos polisi şimdiye kadar dört şüphelinin kimliğini belirlerken dört erkek de kendilerine yöneltilen suçlamayı kabul etmediler. Yunan polisi kadının iddialarının doğru olup olmadığı tespit edilmediği için henüz bir tutuklama emri çıkarmadıklarını ve bu sebeple hiçbir şüphelinin tutuklanmadığını açıkladı.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum