Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

İstanbul'daki lüks otelde vahşet! Yüzü bantlanmış, el ve ayakları bağlı halde ölü bulundu

İstanbul Şişli'de faaliyette olan lüks bir otelde Tunuslu bir kadın yüzü bantlı, elleri ve ayakları bağlı halde ölü bulundu.

  • Reklam
İstanbul'daki lüks otelde vahşet! Yüzü bantlanmış, el ve ayakları bağlı halde ölü bulundu
30 Aralık 2021 - 05:28
Reklam
Şişli'de bulunan lüks bir otelde meydana gelen olayla ilgili olarak edinilen bilgiye göre, temizlik yapmak için otelin 5'inci katındaki odaya giren temizlik görevli kol ve ayakları bağlanmış, yüzü bantlanmış halde duran bir kadın gördü.

Edinilen bilgiye göre, saat 22.19'da olayın yaşandığı otele gelerek 5'inci kattaki odaya giren Tunuslu Mariyam Aloui Ep Guitni, odanın ise 17 yaşındaki yabancı uyruklu bir erkek tarafından tutulduğu ortaya çıkarken yabancı uyruklu kişinin 19.43’te otele geldiği, bir süre sonra otelden çıkıp 19.58’de içinde alkol olan poşetle tekrar otele giriş yaptığı belirlendi. 


Otel çalışanlarının durumu polis ekiplerine bildirmesi üzerine harekete geçen ve otele gelen Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü ve sağlık ekipleri yapılan müdahalenin ardından kadının hayatını kaybettiğini belirlendi. Otel odasında bulunan cesedin Tunuslu 31 yaşındaki Tariyam Aloui Ep Guitni'ye ait olduğu öğrenilirken kadının ölümünün şüpheli bulunması üzerine otele gelerek çalışma yapan  olay yeri inceleme ekipleri Tunuslu kadının yüzünün büyük bir kısmının bantlanıp, kolları ve ayakları bağlanarak öldürüldüğünü tespit etti.


Tunus uyruklu 31 yaşındaki Mariyam Aloui Ep Guitni'nin olayın yaşandığı gece biriyle kahve içeceğini söyleyerek arkadaşlarının yanından ayrıldığı, daha sonra da kendisinden haber alınamadığı öğrenilirken Mariyam Aloui Ep Guitni’nin bir arkadaşı ve temizlik görevlisi ifadeleri alınmak üzere emniyete götürüldü. 


Olay yeri inceleme ekiplerince Mariyam Aloui Ep Guitni’nin cansız bedeni üzerinde yapılan incelemenin tamamlanmasının ardından, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için cenaze aracına bindirilerek Adli Tıp Morguna kaldırıldı. Çalışmalarını derinleştiren ekipler, 17 yaşındaki yabancı uyruklu katil zanlısını yakalarken gözaltına alınan katil zanlısı, polis merkezine götürüldü.


  • Reklam
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum