Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Kartepe'deki ahşap otel yangında küle döndü!

Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde iki katlı ahşap restoran ve iki katlı otel inşaatında, henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı.

  • Reklam
Kartepe'deki ahşap otel yangında küle döndü!
15 Mart 2020 - 19:16
Reklam

Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde iki katlı ahşap restoran ve iki katlı otel inşaatında, henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı.Maşukiye Mahallesi Alabalık Sokağı'nda bulunan iki katlı ahşap restoran ve iki katlı otel inşaatında çıkan yangın sonrasında iş yeri çalışanlarının haber vermesiyle olay yerine çok sayıda itfaiye, sağlık ve polis ekibi sevk edildi. Alevlerin kısa sürede sardığı otel ve restoranda çıkan yangın itfaiye ekiplerinin uzun çalışması sonrasında söndürülürken, otel ve restoran kullanılamaz hale geldi.Çıkan yangınla ilgili açıklamalarda bulunan
Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman şöyle konuştu:


"Bölgemiz turizm bölgesi. Bölge turizmine ciddi katkı sunan Maşukiye vadi bölgesindeyiz. Bölgemiz her zaman hareketli ancak bugün çok hareketli değildi. Koronavirüs (Kovid-19) dolayısıyla insanlarımız temkinli. Belediye olarak her zaman turizmcilerimizin ve esnafımızın yanındayız. Bundan sonra yaraları nasıl sarabileceğimize bakacağız. Yangın kontrol altına alındı. Herkese geçmiş olsun."

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum