Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Kentin ilk uluslararası markalı oteli için geri sayım başladı!

2024 yılında açılması beklenen 100 odalı tesis tarihi şehirdeki ilk uluslararası markalı otel olacak.

  • Reklam
Kentin ilk uluslararası markalı oteli için geri sayım başladı!
07 Mart 2022 - 03:15
Reklam
Uluslararası otel zinciri markası Hilton’dan yapılan açıklamaya göre Hilton Garden Inn Amasya’nın açılışı için Aksav İnşaat Turizm ve Temizlik Sanayi Ltd. Şti. ile franchise anlaşması imzalandı.

Şehir merkezinde konumlanacak olan tesis Amasya’nın tarihi yerlerine, ofislere ve perakende satış noktalarına yürüme mesafesinde olup, tarih ve kültür keşfinden iş seyahatlerine kadar birçok seyahat ihtiyacını karşılamayı hedefliyor.


Hilton Garden Inn Amasya'nın zengin mirası, Osmanlı mimarisi, Yeşilırmak vadisi boyunca uzanan konumu ve tarihiyle ünlü bu destinasyonu ziyaret eden konuklara olağanüstü bir hizmet sunacağını belirten Hilton Türkiye Yatırım Yönetici Direktörü Tuğrul Temel bu anlaşmanın Hilton Garden Inn Erzurum ve Hilton Garden Inn Balıkesir dahil olmak üzere, bu yıl açılacak olan 20’den fazla tesis ile Hilton Garden Inn markasının Türkiye’deki başarısını vurguladığını keydetti.


Orta Karadeniz’in en önemli destinasyonlarından biri olan, 8500 yıllık tarihi, eşsiz coğrafyası ve doğal güzellikleriyle yaşayan müze” olarak kabul edilen Amasya aynı zamanda mermer, mobilya ve metal gibi alanlarda uzmanlaşmış onlarca üretim tesisine ev sahipliği yapan bir sanayi merkezi olarak öne çıkıyor.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum