Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Kentteki 15 otel fuhuştan kapatıldı!

Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri tarafından düzenlenen operasyonlarda kentteki 15 otel fuhuştan kapatıldı.

  • Reklam
Kentteki 15 otel fuhuştan kapatıldı!
14 Kasım 2021 - 22:56
Reklam
Ortahisar ilçesindeki bir pansiyonda fuhuş yapıldığı bilgisine ulaşan Trabzon Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri gece saatlerinde pansiyonda arama yaptı.

Yapılan arama sonucunda 3’ü Türk vatandaşlığına geçen 4 yabancı uyruklu kadını fuhuş yaparken yakalayan ekipler ayrıca pansiyon konaklama listesi kontrolünde usulsüzlük yapıldığı da tespit etti. Polis ekipleri kimlik bildirme kanununa aykırı faaliyet göstermekten otel sahibi ve işletmeci hakkında idari işlem yaptı.


Pansiyon sahibi, resepsiyon görevlisi olmak üzere toplamda 2 şüpheli yakalanırken, yabancı uyruklu 1 kadın sağlık kontrolünden sonra sınır dışı edilmek üzere İl Göç İdaresi Müdürlüğü’ne teslim edildi.


Ahlak Büro Amirliği tarafından yapılan açıklamada ekipler tarafından 2021 yılı içerisinde il merkezinde ve ilçelerde Fuhuşa Teşvik Aracılık ve Yer Temin Etmekten işlem yapılan ve Fuhuşla Mücadele ve Zührevi Hastalıklar Komisyonu tarafından alınan kararla 15 otel ve 2 pansiyona 90 gün kapatma kararı verildiği belirtildi.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum