• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

MITT Moskova Turizm Fuarı'nın yapılacağı tarih belli oldu

Geçtiğimiz Mart ayında 28.'si düzenlenen ve kapılarını savaşın gölgesinde açan Moskova Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nın (MITT) yapılacağı tarih belli oldu.

  • Reklam
MITT Moskova Turizm Fuarı'nın yapılacağı tarih belli oldu
09 Eylül 2022 - 04:11
Reklam
Geçtiğimiz Mart ayında 28.'si düzenlenen Moskova Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (MITT) kapılarını savaşın gölgesinde sönük şekilde açmış, Türkiye standının alışılmadık derecede sakin göründüğü ve neredeyse hiç otel temsilcisinin olmadığı belirtilirken turizmcilerin yeterli uçuşun olmaması ve artan bilet fiyatları nedeniyle Moskova'ya gelmekte zorlandıkları kaydedilmişti.

Bununla biilikte İki yıl öncesine kadar Moskova merkezindeki Expo Center’da yapılan fuar rakibi olan Intourmarket ile yer değiştirmiş Inttourmarket şehir merkezine gelirken MITT şehir dışındaki Crcus’a gitmişti.


Rusya’da düzenlenecek Moskova Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nın 29’ncusu B2B şeklinde 16-18 Mart 2023 tarihlerinde Moskova Crocus Expo fuar merkezinde yapılacağı açıklanırken Türkiye'de İstanbul'daki Emitt Fuarı'nı da düzenleyen  İngiliz firma Hyve Group Rusya’nın Ukrayna politikasına tepki olarak MITT fuarından çekilip ülkeyi terketmişti.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum