Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

MSC Cruises 2022'de Türkiye limanlarına geri dönüyor! İşte seyahat programı

Türkiye, 2022 yazında MSC Cruises’ın Akdeniz seyahat programına geri dönecek.

  • Reklam
MSC Cruises 2022'de Türkiye limanlarına geri dönüyor! İşte seyahat programı
06 Aralık 2021 - 13:42
Reklam
MSC Cruises misafirleri, pandeminin tüm gelişmeleri boyunca, Ağustos 2020'den bu yana, hem güvenli hem de etkili olduğu kanıtlanmış, hattın endüstri lideri Blue-Ribbon Uzman Paneli'nin girdileriyle geliştirilen sağlık ve güvenlik protokolünün koruması altında yelken açıyor. MSC Cruises gemilerinin ziyaret ettiği misafirler, mürettebat ve topluluklar için mümkün olan en yüksek korumayı sağlamaya devam etmek için mevcut önlemleri pandeminin evrimine uyacak şekilde kolaylaştırıldı veya sıkılaştırıldı.

MSC Cruises, misafirlerinin 2022 yaz tatili için güvenle rezervasyon yapmalarına yardımcı olmayı hedefliyor ve 31 Aralık 2021'den önce yapılan tüm yeni rezervasyonlar için esnek bir rezervasyon politikasına tabi olacaklar.


Nisan-Ekim 2022 arasında Kuşadası limanından yeni planlanmış 7 gecelik güzergahı sunacak olan şirket MSC Lirica isimli gemisiyle Kuşadası’ndan İsrail’in Haifa kentine; Kuşadası’na geri dönmeden önce Kıbrıs’ta Limasol; Yunanistan’da Rodos ve Santorini adaları ve Atina’da Pire limanına uğrayacak. MSC Lirica da MSC Cruises’ın diğer tüm gemileri gibi Covid-19’a karşı aşıları tam olan misafirlere açık olacak. MSC Cruises Türkiye kalkışlı turlar için Arkas Turizm'in 444 9 777 numaralı telefonundan detaylı bilgi alınabilecek.


2022 sonbahar itibari ile MSC Fantasia’nın 11 gecelik programında İstanbul’un yer alacak olmasının yanı sıra program İzmir limanını da kapsıyor. Türkiye'ye geri dönecekleri için çok heyecanlı olduklarını belirten MSC Cruises Yönetici Direktörü Angelo Capurro konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:


''Türkiye, gelecek yılki Doğu Akdeniz programımızda önemli rol oynayacak. Misafirler ilk kez yaz sezonu boyunca Kuşadası’ndan MSC Lirica gemisine binecek ve ayrıca sonbaharda MSC Fantasia gemisi ile İstanbul’da bir gece konaklayıp Avrupa ve Asya’nın kesişim noktasına hayran kalacaklar ve İzmir’i ziyaret edecekler. Konuklar her iki gemide de unutulmaz zamanlar geçirirken en güvenli tatilin de keyfini çıkaracaklar. Misafirlerimiz, ünlü Avrupalı bir işletmeden doğan, dünyanın dört bir yanından 180 farklı milleti kendine çeken ve ağırlayan ancak yaklaşımımızın yerel olduğu ve her şeyden önce herkesin kendini evinde gibi rahat ve güvenli hissettiği harika gemi yolculuklarımızı dört gözle bekleyebilir. Ve daha ileriye baktığımızda biz iş olarak büyümeye devam ettikçe ve filomuza daha fazla gemi ekledikçe Türkiye’de daha fazla var olacağımızdan eminim.''

Standart bir depozito ile rezervasyon yapabilecek olan misafirler gemi yolculuğundan 15 gün öncesine kadar veya Fly & Cruise rezervasyonu için 21 gün öncesine kadar gemi seyahatlerini ücretsiz olarak yeniden planlayabilecekler.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum