Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Otel grubu bin 500'den fazla açık pozisyon için işe alım kampanyası başlattı!

Otel grubun dinamik Moment Makers ekibine katılacak yetenekleri bünyesine dahil etmek için yeni bir işe alım kampanyası başlattı.

  • Reklam
Otel grubu bin 500'den fazla açık pozisyon için işe alım kampanyası başlattı!
20 Mayıs 2022 - 11:26
Reklam
Faaliyette olan ve yapımı süren 1.700 oteli bulunan, kısa bir süre önce 2022 yılında EMEA ve APAC bölgelerinde 15.000 oda açılması ve toplam 330 otel anlaşması yapılması da dahil etkileyici planlarını ana hatlarıyla duyurdu. Kampanya, gündelik deneyimleri unutulmaz anlara ve grup genelinde daha geniş çaplı kariyer gelişim fırsatlarına dönüştürmenin önemini vurgularken, EMEA ve APAC bölgelerinde ekibine 1.500’ü aşkın işe alım yapmayı planlıyor.

Dünyanın en büyük otel gruplarından biri olan Radisson Otel Grubu, restoran hizmetlerini genişletmesi ve seyahat dünyasının koronavirüs salgını sonrası toparlanmaya devam etmesine paralel olarak, kilit destinasyonlarda Misafir Alanları ve Yiyecek-İçecek operasyonlarındaki rollere odaklanarak EMEA ve APAC ekiplerinde 1.500’den fazla pozisyonda işe alım yapmayı planlıyor.


Grubun gurur duyduğu kapsayıcı ve global Moment Makers ekibi, Evet, Yapabilirim! ruhuyla, deneyimleri her gün her yerde ve her defasında unutulmaz anlara dönüştürken Moment Makers ekibi üyeleri bu eşsiz anları yaratırken kendilerini misafirlerin yerine koyarak ve kalıpların dışına çıkarak misafirperverliğe olan tutkularından ve her şeyin mümkün olduğuna dair inançlarından faydalanıyorlar. Ekip üyeleri, yerel toplulukları destekleyerek ve herkes için ortak değerler ve daha iyi bir gezegen yaratarak Grubun Sorumlu İşletme eylemlerini her gün hayata geçiriyorlar. 


Yeni ekip üyeleri eğlenceli, dinamik ve kültürel çeşitliliğe sahip bir çalışma ortamında, benzersiz eğitim fırsatları ve deneyimler edinebilecek. Sürekli ve geçici çalışanlar ise, arkadaşlarına ve ailelerine, seyahatlerinde Radisson Hotel Grup tesislerinde özel fiyatlar üzerinden tüm dünyada benzersiz seyahat fırsatlarına sahip olabiliyor. Görev başındayken ücretsiz yemek, sezon dışı tarihlerde ve uygun durumlarda eğlence, havuz ve spor salonu tesislerinden ücretsiz yararlanma hakkının yanı sıra Grubun Öğrenme ve Gelişim programı Radisson Academy tarafından desteklenen ve otelcilik tutkusu olan gelecek vadeden yeteneklerin kariyerlerine başlamalarına, becerilerini geliştirmelerine ve hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olan kişiye özel gelişim planlarından yararlanacaklar.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum