• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Otelin camından sarkan kadın kopan tenteyle birlikte yere çakıldı!

​​​​​​​İstanbul Bahçelievler'de bir otelin 3. katından sarkan ve pencerenin tentesine tutunan kadın yerinden kopan tenteyle birlikte yere çakıldı.

  • Reklam
Otelin camından sarkan kadın kopan tenteyle birlikte yere çakıldı!
20 Kasım 2022 - 04:42
Reklam
Reklam
Bahçelievler Şirinevler Mahallesi'nde saat 03.00 sıralarında bir kadın henüz bilinmeyen bir nedenle 6 katlı Marbela Suite isimli otelin 3'üncü katında cama çıkarak tentenin üzerine oturdu.

Daha sonra tenteye tutunarak aşağıya doğru sarkmaya çalışan bir süre tenteye tutunan kadın, tentenin yerinden kopmasıyla birlikte aşağı düştü. Kadının tutunduğu tente ve düşerken çarptığı bir alt katın tentesi de kadınla birlikte aşağıya düştü.


Marbela Suite Hotel'in önünde park halinde bulunan otomobile çarpan kadın daha sonra beton zemine çakılırken ihbar edilmesi üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri yaralı kadını hastaneye kaldırırken kadının camdan düştüğü o anlar saniye saniye cep telefonu kamerasına yansıdı.


Cep telefonu kamerasına yansıyan görüntülerde, otelin penceresinde dışarıya çıkan kadın 3'üncü katın penceresinin üzerinde takılı tenteye tutunarak aşağıya sarkmaya başladı. Bir süre tenteye tutunmaya çalışan kadın, yerinden kopan tenteyle birlikte aşağıya düştü. Polis ekipleri olayla ilgili çalışma başlattı.  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum