• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Otelini kapatıp araba tamircisi oldu!

Uzun yıllar otel ve kafe işletmeciliği yapan Burak Demirbaş, pandemi dönemi sonrasında otelini ve kafesini kapatarak hobi olarak kendi araçlarını tamir ettiği tamirhanesini aktif hale getirdi.

  • Reklam
Otelini kapatıp araba tamircisi oldu!
24 Nisan 2022 - 17:39
Reklam
Reklam
Tekirdağ'da otel ve kafe işletmeciliği yapan 48 yaşındaki Burak Demirbaş iş yerlerini kapatarak 15 yıl önce hobi olarak başladığı tamirhanesinde klasik araçları orjinaline yakın şekilde restore ederek yeniden canlandırmaya başladı.

Tamirhanesinde klasik araçları orjinaline yakın bir şekilde restore eden, butik karavan tasarımları yaptıklarını, babasının klasik araç meraklısı olduğunu ve kendisine de babasından bu merakın geçtiğini belirten Demirbaş yaptığı açıklamada şunları söyledi:


''Bu merak çok öncelerinden beri vardı. Pandemiden dolayı iş yerlerini kapatınca sanayide zaten böyle bir dükkanımız vardı, kendi araçlarımızı yapıyorduk. Sonra ağırlık vermeye başlayıncada bu işi gelir kaynağımız haline döndürdük. Klasik arabaları topluyoruz, daha çok bu 4 çeker araçlarla uğraşıyoruz. Bir de butik olarak karavan da imal ediyoruz.''


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum