Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Çeşme otelleri de bu bayram tatilinde cep yakacak! İşte günlük fiyatlar

Yaklaşan Ramazan Bayramı tatili öncesi vatandaşlar, yurt genelindeki turizm cennetlerinde tatil yapabilmek için otel araştırmaya başladı.

  • Reklam
Çeşme otelleri de bu bayram tatilinde cep yakacak! İşte günlük fiyatlar
24 Nisan 2022 - 16:02
Reklam
Türkiye'nin önemli turizm destinasyonlarından İzmir Çeşme ilçesinde bayram rezervasyonları ile ilgili bilgi veren Çeşme Turistik Otelciler Birliği (ÇEŞTOB) Başkanı Yakup Demir turizm sektörüün bayram tatilini heyecanla beklediğini söyledi.

Ramazan Bayramı tatilinin sektörün pandemiden sonraki ilk bayramı olacağını ve bu bayramla birlikte turizm sezonunun da açılmış olacağını belirten ÇEŞTOB Başkanı Demir bu bayramın sektör ve halk için güzel bir bayram olacağını söyledi. Çeşme’de tatil fiyatları hakkında bilgi veren Demir, otel fiyatlarının Ocak ve Şubat ayında belirlendiğini fiyatları belirlemekte zorlandıklarını ama turizm sektörünün çok sabırlı ve dirençli olduğuna dikkat çekerek şunları söyledi:


''Fiyatlarda güncel olarak yaşadığımız et, yumurta fiyatları gibi haftalık değişimler yok. Fiyatlarımızı Ocak Şubat aylarında belirledik. Fiyatlar korunuyor ve değiştirmeyen çok otelimiz var. Çeşme’de Alaçatı otelleri ve butik otel olarak tabir edilen benzeri nitelikli otel hizmetlerinde yaklaşık 1000-1200 TL, üst kategoriye çıkıldığında bu rakam 1500-2000 arasında seyrediyor. 5 yıldızlı otellerde kalmak isteyen konuklarımız da yaklaşık 2500-3000 TL arası gecelik fiyat ödeyecekler.''


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum