Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Polisi Arap turist sanan taksiciler hayatlarının şokunu yaşadı!

İstanbul'da Beyoğlu ve Eminönü'nde Trafik Şube Denetleme Müdürlüğü'ne bağlı Sivil Trafik Ekipleri tarafından taksi denetimi yapıldı.

  • Reklam
Polisi Arap turist sanan taksiciler hayatlarının şokunu yaşadı!
10 Ağustos 2021 - 19:29
Reklam
Arap turist gibi davranan sivil ekipler, taksilere binerek kural ihlallerini tespit etti kameraya çekti.

İstanbul'da öğlen saatlerinde özellikle turistlerin çok olduğu noktalarda taksi denetimi yapan Trafik Şube Denetleme Şube Müdürlüğü Sivil Trafik Ekipleri'ne bağlı 2 personel taksilerin yanına giderek Arap turist gibi davrandı.


Taksiciler, turist zannettikleri sivil ekiplerle ücret pazarlığının ardından polisleri araca aldı.  Sivil polis ekiplerini Arap turist sanan bir taksici taksimetreyi açmak bir tarafa Taksim'den Nişantaşı'na 50 Euro isterken bir diğer taksiciyse Taksim'den Şişli'ye 500 TL istedi. Emniyet kemeri takmamak, araç içinde tütün mamulleri kullanmak, taksimetre açmamak gibi kural ihlallerini tespit eden sivil ekipler kimliklerini göstererek taksicileri denetim noktalarında durdurdu.


Yapılan ihlallere göre cezai işlem uygulanırken Eminönü'ndeki denetimde bir taksicinin ehliyetine art arda kural ihlali yaptığı için el konuldu ve aracı da trafikten men edildi.
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum