Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Renaissance Hotel'i bünyesine katan grup turizmde büyüme kararı aldı

İzmir’in turizm konusunda önde gelen şirketlerinden olan Oran Şirketler Grubu, önemli bir yatırıma daha imza attı.

  • Reklam
Renaissance Hotel'i bünyesine katan grup turizmde büyüme kararı aldı
30 Kasım 2021 - 06:44
Reklam
Dünyada 130 ülkede, 7 binden fazla oteli bulunan Marriott International zincirine bağlı İzmir Renaissance Otel, atılan imzaların ardından Oran ailesine geçti. Polyester keçe, turizm, otelcilik ve petrol akaryakıt sektörünün önde gelen firmalarından olan Oran Şirketler Grubu, kentin merkezi Çankaya’da bulunan Renaissance Hotel'i bünyesine kattı.

Geçmişte turizm ve otelcilik sektöründeki ilk yatırımlarını İstanbul’da açtıkları 4 yıldızlı bir otel ile başlatan Oran Grubu, bu alandaki yatırımlarını genişletme kararı alırken Marriott International zincirine bağlı İzmir Renaissance Hotel’in Oran ailesine geçtiğini belirten Oran Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Oran turizm sektöründe de önemli aktörler arasında yer alacaklarını, hedeflerinin İzmir’e daha da katkı sağlamak olduğunu söyledi.


Oran Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Oran, Türk ekonomisine katkıyı turizmle de sürdüren Oran Grubu’nun, dünyanın dört bir yanında işletmeleri olan Amerikan merkezli Marriott International zinciri içinde yer alan 5 yıldızlı Renaissance Otel’i bünyesine katmalarıyla ilgili şunları söyledi:


''Oran Şirketler Grubu büyümeyi sürdürecek. Turizm sektöründe de önemli aktörler arasında yer alacağız. Hedefimiz İzmir’imize daha da katkı sağlamak olacak. Daha çok istihdam yaratma ve ülke ekonomisinde söz sahibi olma vizyonuyla hareket ediyoruz. İzmir’in tam kalbinde yer alan Renaissance Otel’i kredi almadan öz kaynaklarımızla bünyemize alarak otelcilik sektöründe dünya çapında işbirliğine gittik. Bu alanda da büyüyeceğiz.''


  • Reklam
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum