Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

The Green Park Hotels'e darbe üstüne darbe! Bakanlık toplantısını iptal etti

Sedat Peker’in The Green Park Hotels ile ilgili fuhuş ve uyuşturucu ticareti açıklamalarının ardından Milli Eğitim Bakanlığı geri adım attı.

  • Reklam
The Green Park Hotels'e darbe üstüne darbe! Bakanlık toplantısını iptal etti
18 Kasım 2021 - 18:28
Reklam
Youtube kanalından çektiği videolarda yaptığı açıklamalar ve attığı tweetlerle Türkiye gündemine oturan Sedat Peker'in geçtiğimiz günlerde Twitter hesabından The Green Park Hotels'de gerçekleşen fuhuş ve uyuşturucu ticaretini deşifre etmesi ile birlikte otelin sahibi Adil Üstündağ'ın otel çalışanına ettiği küfürlerin yer aldığı videonun gündeme gelmesi sonrasında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Ankara The Green Park Hotels'de gerçekleştirilecek olan 20. Milli Eğitim Şurası iptal edildi.

Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı tarafından Eğitimde Fırsat Eşitliği ana teması altında Okul Öncesi, İlköğretim ve Ortaöğretimde Fırsat Eşitliği, Mesleki Eğitimin İyileştirilmesi ve Öğretmenlerin Mesleki Gelişimi olarak belirlenen gündem maddeleriyle 1-3 Aralık tarihleri arasında toplanacak 20. Milli Eğitim Şurası için 5 yıldızlı The Green Park Hotels ile yapılan anlaşma Sedat Peker’in açıklamalarından ve Adil Üstündağ'ın sektörde infial yaratan videosunun ardından iptal edilirken Milli Eğitim Bakanlığı'nın yeni iki yeni otel aradığı belirtildi.


Milli Eğitim Bakanlığı daha önce de Ankara'daki 5 yıldızlı The Green Park Hotels'de farklı tarihlerde toplantı ve organizasyonlar yapmıştı.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum