• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

The Ritz-Carlton İstanbul'un genel müdürü oldu

Türkiye’de Marriott zincirinin lüks otel kategorisindeki ilk kadın genel müdürü oldu.

  • Reklam
The Ritz-Carlton İstanbul'un genel müdürü oldu
17 Ocak 2022 - 05:21
Reklam
Reklam
Yönetim kadrosunu güçlendirmeye devam eden The Ritz-Carlton İstanbul'un Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini 2017’den bu yana sürdüren, 2009 yılından bu yana aralıklarla The Ritz-Carlton İstanbul bünyesinde görev yapan Ela Ergin otelin yeni Genel Müdürü oldu.

Otelcilik kariyerine Pera Palas Oteli’nde başlayan, Grand Hyatt İstanbul’da Satış Direktör Yardımcılığı pozisyonunun ardından, 2009 yılında The Ritz-Carlton İstanbul’a transfer olan ve Satış Direktörü ve Satış ve Pazarlama Direktörü görevlerinin ardından, 2017 yılında atandığı Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı unvanlarında görevini sürdürern Ela Ergin’in yönettiği operasyonlar arasında; daha çok Orta Doğu, Güney Amerika, Uzakdoğu özellikle Japonya ve ABD’de satış, pazarlama faaliyetleri yer aldı.


Kariyeri boyunca satış ve pazarlama alanında çok sayıda uluslararası ödüle hak kazanan ve en son 2019 yılında Marriott International Elite Awards kategorisinde Lüks segment Avrupa bölgesinin en iyi satış lideri seçilen Ela Ergin, Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Bölümü mezunu.  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum