• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

THY Hediye Kart uygulaması başlattı

Türk Hava Yolları (THY) tarafından başlatılan Hediye Kart uygulamasıyla yolculara çevrim içi kanallar üzerinden yeni seçenekler sunuldu.

  • Reklam
THY Hediye Kart uygulaması başlattı
24 Kasım 2022 - 06:43
Reklam
Reklam
Başlatılan yeni uygulama ile ilgili olarak THY Basın Müşavirliği tarafından yapılan açıklamada uygulama kapsamında THY misafirlerinin sevdiklerine yeni yıl, doğum günü ve Anneler Günü gibi 10 farklı konseptte hazırlanmış uçuş dolu kartları hediye edebileceği belirtildi.

Seyahat deneyimini zenginleştirmek, yenilikçi ve dijital hava yolu algısına katkı sağlamak ve marka imajına değer katmak amacıyla başlatılan uygulama ile ilgili olarak yapılan açıklamada değerlendirmelerine yer verilen, misafirlerine seyahatlerinin her aşamasında ayrıcalıklı bir deneyim sunmak için çalıştıklarını ve yeni uygulama modellerini hayata geçirdiklerini belirtn THY Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur şu ifadeleri kullandı:


''Yeni uygulamamız sayesinde misafirlerimiz Türk Hava Yolları Hediye Kart’ı alarak bir anlamda sevdiklerine dünyanın anahtarını hediye edebilecek. Bu projenin 129 ülkeden taşıdığımız milyonlarca yolcumuz tarafından memnuniyetle karşılanacağından eminiz. Projenin ikinci fazında, kurumsal firmaların müşterilerine, çalışanlarına ve iş ortaklarına teşvik veya ödül olarak verebilecekleri, THY uçuşlarında kullanabilecek ön ödemeli Kurumsal Hediye Kart ile misafirlerin seyahatlerinde yaşayabilecekleri aksaklıkların telafi edilebilmesi için kullanılacak Tazminat ve Telafi Hediye Kart seçenekleri hayata geçirilecek.''


THY tarafından başlatılan Hediye Kart uygulamasına www.turkishairlines.com/tr-tr/gift-card/gift-card-price-theme/ linkinden erişilebiliyor.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum