Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Turistleri sokakta bırakan otel daha önce 4 kez mühürlenmiş! Mührü kırıp müşteri almışlar

Muğla’nın Bodrum ilçesinde dün yaklaşık 300 turistin mühürlenmesi nedeni ile sokakta kaldığı otelin daha önce 4 kez mühürlendiği, işletmecilerin mühür söküp otele müşteri kabul ettiği ortaya çıktı.

  • Reklam
Turistleri sokakta bırakan otel daha önce 4 kez mühürlenmiş! Mührü kırıp müşteri almışlar
27 Temmuz 2022 - 15:57
Reklam
Türkiye'nin önemli turizm destinasyonlarından Muğla'nın Bodrum ilçesine bağlı Ortakent Mahallesi'ndeki Palmet Group Hotels bünyesindeki 4 yıldızlı Palmet Bodrum isimli otel mühürlenmiş 300 turist sokakta kalmıştı.

4 yıldızlı Palmet Bodrum isimli otelin arıtma tesisini bozuk olması nedeniyle pis sularını denize akıtmaları sonucunda Çevre ve Şehircilik İklim İl Müdürlüğü ile Bodrum Belediyesi'nin oteli mühürleyerek 15 gün içerisinde sorunun çözülmesi için süre verdiği ortaya çıkarken Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü tarafından otelde yapılan incelemede otelin ÇED raporu ve Çevre İzin belgesi olmadığı ve bu konuda ruhsat verilemeyeceği belirtilerek otel tekrar mühürlendi ve otelin turizm faaliyetine son verildi.

Bodrum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından otelin 4 kez mühürlendiği ve otel yetkililerinin mühür fekki (Bozma) yaparak otele turist kabul etmeyi sürdürdükleri tespit edilirken dün yaşanan olayın ardından otel 5. kez mühürlenerek faaliyetine son verildi. Otel ile ilgili Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulunulduğu ve para cezası verileceği öğrenildi.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum