• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Türkiye'ye En İyi Turizm Destinasyonu ödülü!

İstanbul, Lüksün Oscar’ı olarak adlandırılan Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards’un ödül törenine ev sahipliği yaptı.

  • Reklam
Türkiye'ye En İyi Turizm Destinasyonu ödülü!
22 Kasım 2022 - 02:09
Reklam
Reklam
Konaklama sektörünün en özel etkinlikleri arasında yer alan ve Lüksün Oscar'ı olarak adlandırılan Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards (SSLHLA) için ödül töreni gerçekleştirildi.

Bu yıl onuncu kez dağıtılan ödüller kapsamında aralarında Avusturya, Birleşik Krallık, Brezilya, Dubai, Fiji, Macaristan, Maldivler, Nijerya, Suudi Arabistan, Türkiye, Umman ve Yunanistan’ın bulunduğu pek çok ülke 50 ödülü paylaşırken gerçekleştirilen törende, lüksü temsil eden oteller, destinasyonlar ve lüks yaşam tarzına dair ürünler ödüllerle taçlandırıldı.


SSLHLA törenine Türkiye  En İyi Turizm Destinasyonu ödülünü alarak birinci olurken En İyi Lüks İş Oteli seçilen Conrad İstanbul ve En İyi Lüks Butik Yaşam Tarzı Oteli ödülünü alan Lazzoni Hotel ve Misafirperverliğin Simgesi ödülüne layık görülen Pera Palas da İstanbul’un yedi yıldızlıları arasına katıldı. Stay Hotels ise Türkiye'deki ilk karbon nötr grup olarak sürdürülebilirliğe olan bağlılıklarıyla takdir edildi. 


10. yıllarında İstanbul’u seçerken, çok doğru bir karar aldıklarından emin olduklarını söyleyen Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards organizasyonunun kurucusu ve başkanı Khalil El-Mouelhy İstanbul, yaşam tarzını yansıtan inanılmaz ve canlı bir şehir olduğunu, burada aldıkları hizmetin, Türk misafirperverliğinin en önemli temsilcisi olduğunu söyledi.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum