Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Umreden dönen bir kişi kornavirüsden hayatını kaybetti!

Umre'den gelen ve Kayseri'de gözlem altında tutulan yaşlı bir kadının koronavirüs nedeniyle hayatını kaybettiğini Kayseri İl Sağlık Müdürü duyurdu.

  • Reklam
Umreden dönen bir kişi kornavirüsden hayatını kaybetti!
23 Mart 2020 - 21:21
Reklam

Umre'den gelen ve Kayseri'de gözlem altında tutulan yaşlı bir kadının corona virüsü nedeniyle hayatını kaybettiğini Kayseri İl Sağlık Müdürü duyurdu.

 

Acı haberi sosyal medya hesabı üzerinden duyuran Kayseri İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli şu ifadeleri kullandı:

 

''Bugün Kayseri’de ilk kaybımız, yaşlı bir umreci misafirimiz oldu. Kendilerini direkt havaalanından hastaneye almış idik. Bu açıdan izole ve ilk günden itibaren yakın takibimizdeydi. Misafirimize Allah’tan rahmet diliyorum. Bakanımızın da belirttiği gibi yurt dışından gelen vatandaşlarımızın yanında, yurt içinde de temaslı hastalarımızın artık görülüyor olması evde kalmanın (kendi kendini izole) ne kadar önemli olduğunu göstermektedir. Dün itibariyle ilimizde de temaslı bir vakamız tespit edildi. Ne kadar hazırlıklı olsak da sizlerin bu sürece uyumu çok önemli. Toplu alanlardan uzak duralım. Cenazelere taziyelerimizi telefonla iletelim. Oturmalara ara verelim. Lütfen evde kal Kayseri.''

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum